"İlçe adaylarımızla ilgili çalışmalarımız bitmedi"

Giriş Tarihi: 19.12.2013
AK Parti İzmir İl Başkanı Ömer Cihat Akay, partilerinin henüz İzmir'in ilçelerinde belediye başkan adaylarını belirlemediğini söyledi. Yazılı bir açıklama yapan Akay, bu yönde çıkan haberlere de itibar edilmemesini istedi.

"ÇALIŞIYOR"
İzmir'de Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak ilan edilen, Ulaştırma bakanı Binali Yıldırım'ın, geçmişte olduğu gibi bugün de kentle ilgili çalışmalarına devam edeceğini belirten Akay, "İzmir için en doğru, en geçerli ve en elzem projeleri hazırlayan, İzmir'i hak ettiği konuma kavuşturmak için çaba gösteren Sayın Bakanımız Binali Yıldırım'a inanıyor ve güveniyoruz. AK Parti, aday belirleme sürecinde en hassas davranan siyasi partidir" diye konuştu.

"BEKLEYİN"
AK Parti'nin, adayları belirlerken teşkilatların temayülüne, kamuoyu araştırmalarına, adayların profiline ve konjonktüre bakıp en doğru aday ile seçmenin karşısına çıkacağını ifade eden Akay, sözlerini şöyle sürdürdü: "AK Parti'de halen İzmir'in ilçelerinin belediye başkan adaylarını belirleme süreci devam etmektedir. Bu noktada gerek partimizin yetkili kurulları, gerekse Büyükşehir Belediye Başkan adayımız tarafından birçok çalışma yapılmakta, bu çalışmalarla ilgili değerlendirmeler sürmektedir. Henüz İzmir'in hiçbir ilçesinde belirlenmiş, kesinlik kazanmış bir belediye başkan adayımız bulunmamaktadır. Basında bu noktada çıkan haberlere itibar edilmemesini özellikle belirtmek istiyoruz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"İlçe adaylarımızla ilgili çalışmalarımız bitmedi"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN