Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İş dünyasından Yıldırım'a övgü

AK Parti Büyükşehir adayı Binali Yıldırım, İzmir'deki oda ziyaretlerinde işadamlarından büyük ilgi gördü, "Daha çok proje ile hemşerilerimizin karşına çıkacağız" diye konuştu

Giriş Tarihi: 9.1.2014
AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım İzmir Ticaret Odası, İzmir Ticaret Borsası, Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi ziyaretlerinin ardından iş dünyası ile buluşmalarına devam etti. İzmir Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifleri Birliği Başkanı Selahattin Hünü ziyarette Yıldırım'a övgüler yağdırdı. Sözlerine, "Allah hayırlı uğurlu etsin, kaza bela vermesin" diyerek başlayan Hünü, Yıldırım'ı uğurlarken de, "Bir emriniz olursa asker gibi ordayız" dedi.

"GÜZEL İŞLER YAPACAĞIZ"
Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ni ziyaret eden Binali Yıldırım, Oda Başkanı Zekeriya Mutlu, yönetim kurulu üyeleri ve oda başkanları ile bir araya geldi. Ticareti, ekonomiyi ayakta tutan esnaf olduğunu belirten Yıldırım "Kenti rahatlatacak projelerin birçoğunu başladık ya da bitirdik. İzmirliler gereken kararı verecek. İzmir kamuoyu hep 'bakan milletvekili adayı olsun' dedi. Bu gerçekleşti ve bizi parlamentoya gönderdi. Partimiz de şimdi aday gösterdi. Ben ve çalışma arkadaşlarımın yapacağı önemli işler var. 11 yıllık geçmişimize baktığınızda gerçekleştirdiğimiz 4 bine yakın proje var" dedi. Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mutlu ise, "Bizim sorunlarımıza gösterdiğiniz yakın ilgiden dolayı teşekkür ederiz. İzmir esnaf odaları 129 oda ve 300 bin üye ile memnuniyet duyuyoruz. Size başarılar dilerken yolunuzun açık olmasını diliyoruz" dedi. Ege İhracatçı Birlikleri'ni ziyaret eden Yıldırım burada da işadamları ile buluştu. Yıldırım, "Gerek kampanya gerekse seçimde ipi göğüslersek mutlaka sizlerle yakın çalışma içinde olmamız gerekiyor. İzmir, birkaç eksende gelişecekse bunun en başındaki konu ihracattır. Üretim ile ilgili konular gelişmezse şehir ilerlemez" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İş dünyasından Yıldırım'a övgü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN