Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Seçmeninden güven oyu aldı

Giriş Tarihi: 9.1.2014
Bodrum Belediye Başkan adayı Mehmet Tosun, seçmeniyle buluştu, "Konacık'ta büyük işler yaptık. Bodrum mucizesini yaratmaya var mısınız?" dedi. "Hazırız" cevabını aldı. MHP Bodrum Belediye Başkan adayı Mehmet Tosun, uzun yıllar hizmet ettiği kendi belgesi Konacık'ta seçmeniyle buluştu. Ekibiyle birlikte iki farklı mahalle toplantısına katılan Başkan Mehmet Tosun'a olan yoğun ilgi sebebiyle, vatandaşlar sokağa taştılar. Toplantılarda "Konacık Mucizesi" adlı, Konacık Beldesi'ndeki gelişimi duygusal bir anlatımla perdeye yansıtan kısa film gösterildi. Bazı vatandaşlar filmi izlerken duygulanarak gözyaşlarına hakim olamadı. Film hakkında konuşan Başkan Mehmet Tosun, "Esasında bu bir tanıtım filmi değil. Film gibi görünüyor ama hayattan gerçek kesitler, kareler. Biz bu mucizeyi birlikte gerçekleştirdik. Siz değerli Konacıklılarla birlikte 10 yıl içerisinde yapmış olduğumuz hizmetlerden kesitler sunmaya çalıştık. Konacık aslında 2004'ten beri bir mucizeyi yaşıyor, bu mucizenin arkasındaki gerçek kahramanlar da sizlersiniz" dedi.

"BU BAŞARI SİZİN"
Başkan Mehmet Tosun Konacıklılara, "Konacık mucizesini biz birlikte yarattık, Bodrum mucizesini yaratmaya şimdi var mısınız?" diye sordu. Cevap, uzun süren alkış eşliğinde, hep bir ağızdan "Hazırız" oldu. Konacık'ta yaşanan gelişmeleri hatırlatan Başkan Mehmet Tosun, sözlerine şöyle devam etti; "Dile kolay; 10 yıl biz gece gündüz çalıştık. Bugün Bodrum Yarımadası'nda hâlâ yol ve altyapı sorunları konuşuluyor, Konacık'ta konuşulmuyorsa bu sizin ve bizim belediyemizin başarısıdır. Artık biz altyapıyı unuttuk. Artık Konacık'ta yağmur yağdığı zaman su basacak endişeleri yok. Konacık bugün Bodrum Yarımadası'nın birçok noktasında konuşulan sorunları çözüp, geride bırakmıştır."

DESTEK BEKLİYOR

Konacık'ı ve Başkan Mehmet Tosun'un hizmetlerini Yarımada'ya anlatmak için gönüllü olacağını söyleyen hanımlara Başkan Mehmet Tosun, "10 yıl içerisinde sizleri mahcup edecek bir hal, hareket içinde olmadık, kazasız belasız, sağlık ve afiyet içinde, vicdanımız rahat olarak şu anda seçimlere gidiyoruz. Belediyemiz mi kapanıyor, olsun kapansın! Biz de Bodrum Belediyesi'nden hizmetlerimize devam ederiz. Bizde bu bilgi, tecrübe, güven ve bunu başarmak için sizlerin desteği var. Şimdi sıra sizde; bu seçimlerde siz de bizi mahcup etmeyin, en büyük desteği sizlerden bekliyorum. Biz yine Konacık Beldemize de sahip çıkarız, çünkü Konacık bizim medarı iftiharımız. Bizim siyasete ve belediyeciliğe başladığımız yer burası" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Seçmeninden güven oyu aldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN