Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hayır duası aldı

Bodrum Belediye Başkan adayı Mehmet Tosun, ekibiyle birlikte ilçe büyüklerine hedeflerini anlattı, "Sizin hayatınızı zorlaştıracak hiçbir proje yapmayacağım" dedi

Giriş Tarihi: 11.1.2014
MHP Bodrum Belediye Başkan adayı, Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun, ekibiyle birlikte Bodrum'un büyükleriyle yemekte bir araya geldi. Davette masaları tek tek dolaşarak sohbet eden Başkan Tosun'a büyükler yakın ilgi ve sevgi gösterdi. İçlerinden bazıları Başkan Mehmet Tosun'u anlından öperek, hayır duası ettiler.

"ÇOK ÇALIŞMAK LAZIM"
Yemekte yaptığı konuşmada fikirlerini, projelerini ve hedeflerini büyüklerle paylaşan Başkan Mehmet Tosun, "Bodrum Yarımadası'ndaki sorunlar, günlük 5 saat çalışmakla çözülecek sorunlar değil; çok çalışmamız lazım" diye konuştu. Kumbahçe'de alargada demirleyen teknelerden, denize boşaltılan pis suların ve atılan atıkların kirliliğe yol açtığından bahseden mahalle sakinleri, sabahları denizin üstünün pisliklerle dolu olduğundan, sahilde denize girecek yer bulamamaktan şikayet etti. Bu durumun farkında olduğunu belirten Başkan Tosun, "Kumbahçeli vatandaşlarımız, Kumbahçe Sahili ile tekrar buluşacaklar. Bodrum Yarımadamızın çarşı merkezi cıvıl cıvıl olacak. Bunları yapmamız lazım, bunlar zor şeyler değil. Sizin hayatınızı zorlaştıracak, hiçbir projeye imza atmayacağız, bunun sözünü veriyorum. Sizlere sormadan, danışmadan da yapmayacağız" dedi. Başkan'ın bu sözleri uzun süre alkış aldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hayır duası aldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN