Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Yıldırım, bu kent için şanstır'

Giriş Tarihi: 13.1.2014

İzmir'de Ege Mahallesi'ni ziyaret eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, "Seçimde desteğinizi bekliyoruz" dedi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Nükhet Hotar, Ege Roman Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı ve Türkiye Roman Dernekleri Platformu Başkanı Özcan Çayırlı ve mahalle sakinlerinin daveti üzerine Ege Mahallesi'ni ziyaret etti. Hotar ziyarette mahalle sakinleri sohbet edip çay içti. Samimi bir ortamda gerçekleştirilen sohbette Hotar, mahalle sakinlerinin taleplerini dinleyerek çözüm için yönlendirmeler yaptı.

"YILDIRIM, ŞANSIMIZ"

Sohbette Dernek ve Platform Başkanı Özcan Çayırlı, Hotar'ın kendilerine birçok konuda destek olduğunu belirtti, "Özellikle okul sıralarının onarım ve tamirat işlerine ilişkin projemizde bize çok destek oldu. İstihdamımız konusunda da yardımlarını esirgemedi" dedi. Başkan Çayırlı ve mahalle sakinleri Hotar'dan bu süreçte özellikle camilerin temizliği ve bakımı konusunda hazırladıkları projeye de destek verilmesini istedi. Prof. Dr. Nükhet Hotar da, Ege Mahallesi sakinleri ve Ege Roman Dernekleri Federasyonuna özellikle istihdam için birçok kez destek verdiklerini söyledi, sözlerini şöyle sürdürdü: "Verilen desteklerin dönüşleri, işlerinde gösterdikleri çaba ve özveri her zaman olumlu yönde oldu. Bu anlamda önceki referanslarına bakıldığında şimdiki talepleri olan camilerin temizliği ve bakımını üstlenmekle ilgili projelerine de elimizden geldiğince destek verileceğini belirtmek isterim. Şuan ülke gündeminde olan ve yaklaşan yerel seçimlerle ilgili de adayımız Binali Yıldırım Bey'in ilimiz için büyük bir şans olduğunu, Ege Mahallesi sakinlerimizden ve Dernek yönetimimizden gerekli desteği esirgememelerini diliyorum."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Yıldırım, bu kent için şanstır'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN