Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Marka kent Kınık için yola çıktık

Giriş Tarihi: 14.1.2014

AK Parti aday adayı Dr. Doğruer, Bergama ile Soma arasına sıkışıp kalan Kınık'ı, dokusunu bozmadan modern ve yaşanacak bir kent haline getireceklerini söyledi

AK Parti Kınık Belediye Başkan aday adayı Dr. Sadık Doğruer, ilçenin daha modern, daha çağdaş ve yaşanılabilir hale getirilmesi için yola çıktığını söyledi. Doğruer, Kınıklıların da bu yöndeki taleplerine karşılık verdiğini için halkın teveccühüyle karşılaştığını ifade etti. Kınıklıların değişim isteğini gözlerinde gördüğünü belirten Doğruer, "Geleceğin çağdaş ve modern kenti Kınık'ı ideal bir kent yapmak istiyorsak, hep birlikte daha çok çalışmalıyız. Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Binali Yıldırım ile Kınık'ı bir 'marka kent' haline getireceğiz" dedi.

AK BELEDİYECİLİK

AK Parti iktidarında ülkenin bütün kentlerinin kalkınma ve marka kent olma yarışına girdiğini hatırlatan Dr. Doğruer, sözlerini şöyle sürdürdü: "Ülkemizin dünyaya açılan kapısı İzmir ve ilçeleri, bu yarışta en ön saflarda yer almalı. Bu hamleyi de gerçekleştirecek olan Sayın Binali Yıldırım ile birlikte hizmet seferberliğine katılacağız. İzmir'e hizmet yolunda canla ve başla gayret gösteren AK Parti'nin kararlılığını, Kınıklı hemşerilerim ve tüm Bakırçay bölgesi göstermiştir." Gece-gündüz çalıştığını söyleyen Dr. Doğruer, Kınık'ın yıllardır muhalefetin yerel siyasetçileri yüzünden kabuğunu kıramadığını söyledi, "İlçemiz Bergama ve Soma arasında sıkışıp kaldı. Kınık artık 'AK belediyecilik' ile tanışmalı, megakent yolunda ilk adımı atmalı. Kınık için güzel projelerimizle yola çıktık. Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın insan odaklı hizmet anlayışı ve hizmet siyasetini 'Ben değil biz' diyen, sivil toplumu önemseyen, değişim ve dönüşümü sadece takip eden değil bizzat gerçekleştiren, dürüst, üretken, hizmet etmeyi seven, kendini değil, kentini düşünen bir anlayışla belediye başkanlığına aday oldum." Kent dokusunu koruyarak, Kınık'ı modernleştireceklerini söyleyen Dr. Doğruer, laf değil, iş üreterek Kınık'ın farkını herkese göstereceğini de sözlerine ekledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Marka kent Kınık için yola çıktık
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN