Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Motivasyonumuz daha da yükseldi

Çeşme'de esnafla buluşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hotar, "Seçim çalışmalarımız İzmir adayımız Binali Yıldırım ile moralli bir şekilde devam ediyor" dedi

Giriş Tarihi: 18.1.2014
İzmir'de bulunduğu iki günlük süre kapsamında Çeşme'ye de bir ziyaret gerçekleştiren AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, burada esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Özellikle kadın girişimcileri ziyaret eden Hotar, vatandaşlarla yerel seçimlere yönelik sohbet etti. Hotar'a programlarda İzmir İl Başkan Yardımcıları ve Çeşme İl Genel Meclis Üyeleri eşlik etti. Seçim çalışmalarını her geçen gün hızlandırdıklarını belirten Hotar, "Ülkemiz istikrarımıza, demokrasimize, saygın ve güçlü bir ülke konumundaki duruşumuza karşı başlatılan bir çatışmanın içerisine çekilmek istenirken, bizler bu tavır ve duruşlarımızdan hiçbir ödün vermeden yolumuza devam etmekteyiz" diye konuştu.

DESTEK İSTEDİ


Kısa bir süre sonra gerçekleşecek bir yerel seçim olduğunu vurgulayan Hotar, sözlerine şöyle devam etti; "Bu seçimde muhalefetin karşısında son 11 yıldır girdiği her seçimde halkın teveccühünü ve güvenini alarak başarıya ulaşmış, hizmet etme ehliyetini almış, hakkın ve halkının yanında olan bir lider var. Siyaseti hizmet olarak gören partimiz, bu seçimde inşallah İzmir'e AK Parti'li belediyeciliği taşımaya talip. İzmir'li vatandaşlarımızdan bilgisi birikimi ve çalışmaları ile her zaman gündemde olan Binali Yıldırım'a destek vermesini diliyorum" dedi. Çeşme esnafı yetkilileri ise, Prof. Dr. Nükhet Hotar'a son yıllarda kadın girişimcilere verilen destekler kapsamında kendi işlerini yapabildiklerini belirtti, teşekkür etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Motivasyonumuz daha da yükseldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN