Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hayalleriniz gerçek olsun

Giriş Tarihi: 21.1.2014

Buca Kaynaklar'da yemyeşil bir alanda kurulu olan Hancı, kır gelini olmak isteyenlerin düşlerini kusursuz bir organizasyonla gerçekleştiriyor

İzmir Buca Kaynaklar'da hizmet veren Hancı, İzmirliler'in özellikle yaz aylarında uğrak mekanlarından biri haline geldi. Doğal güzelliklerin korunmasına özen gösterilerek bakımı sağlanan 56.000 metrekarelik yemyeşil bir alanda kurulu olan Hancı, özellikle kır düğünü ile evlenmek isteyen çiftler için eşsiz bir mekan olma niteliği taşıyor. Kır gelini olmak isteyen gelin adayları, düğünlerine mekan olarak Hancı'nın üç ayrı konseptte tasarlanmış kır düğünü bahçelerinden zevklerine uygun olan birini tercih edebiliyorlar. Kale, kule ve değirmen konseptiyle tasarlanmış olan bu üç ayrı kır düğün bahçesi gelin ve damat için düğün davetlerinin unutulmaz anılarına, fotoğraflarına muhteşem bir fon oluşturuyor. 300 ila 1500 davetli sayısını ağırlayabileceğiniz bu mekanlardan birini seçtikten sonra geriye düğün gecesinin zehir olmaması için organizasyonun kusursuz bir şekilde planlanması kalıyor. Hancı'nın deneyimli ekibi 7 yıllık bir tecrübeyle düğün veya davet sahipleri için organizasyonların detaylarını belirliyor ve uyguluyor. Evlenecek çiftler ve ailelerinin hayalindeki düğün ortamını anlayabilmek için yapılan bir ön görüşme yeterli oluyor. Servisin açık büfe mi yoksa oturma düzeni içinde mi yapılacağına karar vermek, nikah masasına giden gelin yolunun ve nikah masasının tasarlanması gibi ayrıntılar da belirlendikten sonra bütçeye bağlı olarak mönü, süsleme, ışıklandırma, dekorasyon, servis ve düğün aktiviteleri ile ilgili diğer seçenekler, verilecek hizmetler belirleniyor. Bu noktada organizasyon ekibini deneyimi ön plana çıkıyor ve müstakbel çiftin ve ailesinin hayal kurmasına yardımcı olunuyor.

KALİTE VE HİJYEN ÖN PLANDA
Hancı'nın mutfağının ise kaliteli, hijyenik gıda standartlarında üretim yapılması konusunda oldukça hassas ve özenli çalıştığını özellikle belirtmek gerek. Mutfak ve servis kadrosuna işletmenin ilkeleri doğrultusunda eğitim veriliyor ve her aşama dikkatle takip ediliyor. Hancı- Kaynaklar, aynı zamanda olağanüstü açıkhava sahnesi, havanın kötü sürprizlerine hazır tutulan kapalı davet salonu, çocuk oyun parkları ve alanları ile düğün, davetlerinin yanı sıra nişan, kına gecesi, sünnet, mezuniyet balosu, şirket yemekleri gibi tüm diğer davetleriniz ve özel kutlamalarınız için eşsiz bir mekan seçeneği olarak hizmet veriyor.

KADINLAR, GELİNLİKTE HASSAS DAVRANIYOR
Her genç kızın rüyasını süsleyen, nikahların ve düğünlerin vazgeçilmezi gelinliğin hikayesi, yaklaşık 4 bin yıl önce eski Mısır'daki genç kızların giydiği beyaz keten kumaştan yapılan tören kıyafetine dayanıyor. Moda tasarımcısı Sezanur Akay, dünyada olduğu gibi Türkiye'de de sistemin hazır gelinliklere yöneldiğini belirtti, kişiye özel gelinlik diktiklerini söyledi. Bir gelinliğin ilk aşamasının modelin tasarlanması olduğunu belirten Akay, Türk kadınlarının gelinlik seçerken seçici olduğunu belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hayalleriniz gerçek olsun
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN