İzmir'de gelinlik ziyafeti başlıyor

Giriş Tarihi: 21.1.2014

Kültürpark'ta yarın açılacak Gelinlik Fuarı'nda stant kurulumları tamamlandı. 174 firmanın katılacağı Fuar'ın açılış galasını bugün Raisa ve Vanessa yapacak

Türk gelinlik, damatlı ve abiye sektörünün en hızlı gelişen fuarı If Wedding Fashion İzmir'in açılışı, bugün ikiz tazarımcılar Raisa ve Vanessa'nın defilesi ile bugün yapılacak. Ajda Pekkan, Gülben Ergen, Bengü, Ziynet Sali gibi bir çok ünlü sanatçının sahne kostüm tasarımlarını yapan Raisa ve Vanessa, 30 parçadan oluşan "Crystallized" koleksiyonunu sergileyecek. Yarın kapılarını açacak ve 25 Ocak'a kadar sürecek Fuar, İzmirliler'e moda ziyafeti yaşatırken, Türkiye'nin ve dünyanın çok farklı noktalarından kente gelecek olan ziyaretçiler ve alım heyetleri sektöre ve kente kazandıracak. Bu yıl Fuar'da 153 yerli, 21 yabancı olmak üzere toplam 174 firma stand açarak ürünlerini sergilerken, 20 bin profesyonel ziyaretçinin gelmesi hedefleniyor. Fuar'ı, 10.00 - 19.00 saatleri arasında sektör profesyonelleri tarafından ziyaret edilebilecek. Bir yıldır bu fuara hazırlandıklarını belirten İZFAŞ Genel Müdürü Mehmet Şakir Örs, "Son yılların en iddialı, en güçlü fuarını gerçekleştirmeye hazırız" dedi. Bu yıl fuarın Uluslararası Fuarcılık Birliği'ne (UFI) üye olarak gerçekleştirileceğine dikkat çeken Örs, "Türkiye'nin ilk ve tek UFI onaylı gelinlik fuarının If Wedding Fashion İzmir'dir. Yeni Fuar Alanı ile birlikte fuarımızın çıtasının daha da yükseleceğine, 8'inci fuarımızın bu sıçramaya bir zemin oluşturacağına yürekten inanıyoruz. Bu gelişmeden heyecan duyuyoruz" dedi.

ÜNLÜLER AKIN EDECEK
Sektöre yönelik ve yalnızca profesyonel ziyaretçiye hitap eden Fuar'da, gelinlik, damatlık, abiye giyim ve aksesuarları sergilenecek. Fuar'a Türkiye'den Antalya, Bursa, Çanakkale, Erzincan, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Sakarya ve 4 ülkeden Lübnan, İtalya, Ukrayna, Rusya'dan firmalar katılacak. Uğurhan Akdeniz Fashion Events ve Production'ın prodüksiyonunu üstlendiği, İzmir Uluslararası Fuar Alanı 1/C nolu holde düzenlenecek gala defilesinde 15 yabancı model görev alacak. Medya ve sanat dünyasından sunucu Ece Erken, Alem Dergisi'nden Fulya Tanyel, blogger Onur Ufuk Tapan, Tuğba Kuzdere, Koray Caner, oyuncu Kenan Ece, Hürriyet Daily News Moda Yazarı Ferhan Talib ve Ceylan Çapa gibi birçok değerli isim galada olacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İzmir'de gelinlik ziyafeti başlıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN