Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AutoClub İzmir'de

Türkiye'nin en büyük otomobil kulübü haline gelen AutoClub, 2014 yılının başından itibaren Egeli ve İzmirli otomobilseverlerin buluşma noktası olarak hizmet veriyor

Giriş Tarihi: 25.1.2014
2006 yılında kurulan ve ulaştığı üye sayısı yanında yaptığı organizasyonlar ile Türkiye'nin en büyük otomobil kulübü haline gelen AutoClub, 2013 yılının başında aldığı karar ile otomobil tutkunlarının buluşma noktası oldu. "Türkiye'nin car car markası" sloganı ile de otomobil temizlik, bakım ve koruma ürünleri sektörüne giriş yaptı.

SOSYAL MEDYADA LİDER

Car care sektörünün birçok önemli ismini bünyesine katan AutoClub, hazırladığı konsepti, müşteriler için sunduğu hizmet çeşitliliği ve fiyat politikası ile kısa sürede çok büyük ilgi gördü. Özellikle 120 TL'ye sunulan boya koruma uygulaması, detaylı iç temizlik işlemlerindeki uygun fiyatlı özel paketler sektör için çok önemli yenilikler olarak kabul edildi. AutoClub, çok kısa bir süre içinde AutoClubTR adresi ile başta Facebook olmak üzere sosyal medyanın en çok takip ettiği car care firması oldu. Birçok kampanya çalışması yanında özellikle çocuklar için geliştirdikleri sosyal sorumluluk projeleri ile de dikkat çeken firma, 2014 yılının başından itibaren İzmir'li otomobil tutkunlarına da hizmet veriyor. Car car sektöründe yaptığı çalışmalarla İzmir'li otomobilseverlerin çok yakından tanıdığı Uğur-Cüneyt Ergin kardeşler (UCE Otomotiv) önemli bir yatırımla birlikte AutoClub'ı İzmir'e getirdi. İzmir'de adliye karşısında 1500 metrekarelik servisinde hizmet veren Uce Otomotiv, AutoClub'ın tüm hizmetleri yanında otomobilseverlerin buluşma noktası olarak da hizmet veriyor. AutoClub yetkilileri uce@autoclubizmir.com adresinden ve 0 232 462 8484 telefon numarası ile detaylı bigi almak isteyenleri müşterilerini bekliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AutoClub İzmir'de
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN