Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İzmir'e Tatlısu reçetesi

Yeni Gençlik Spor İl Müdürü Ali Osman Tatlısu, kente yakışmayan çok tesis olduğunu söyledi, kolları sıvadı, "Deniz var, sporcu yok" tespitinde bulundu

İzmir'de Metin Kaplan'ın yerine geçtiğimiz ay göreve başlayan Gençlik Spor İl Müdürü Ali Osman Tatlısu, "İzmir'e yakışmayan çok tesis var" dedi. Balçova'daki voleybol salonunun yanına yapılacak basketbol salonu ve gençlik merkezi için girişimde bulunan Tatlısu, Halkapınar Tesisi'nin içine 2 cimnastik salonu yapılacağını açıkladı. Örnekköy, Gaziemir ve Bergama'ya da gençlik merkezleri yapılması için kollar sıvanırken, çalışmasına başlanan Buca Gençlik Merkezi'nin yanı sıra Karabağlar'daki gençlik merkezi için de ihale aşamasına gelindi. Amatörlerin, 250 lira olan saha kirası da 50 liraya indirildi.

HAVUZDA BİR İLK

Atatürk Stadı'nın soyunma odaları, halter ve güreş salonlarının tadilatının yapıldığına değinen Tatlısu, "İzmir'in denize 630 kilometre sınırı var. Ancak yüzme, su topu ve yelkende çok az sporcu var" dedi. Atatürk Yüzme Havuzu'nun üzerini açılırkapanır tavanla kapatacaklarına değinen Tatlısu, "Ayrıca Türkiye'de ilk kez performans su tankının da bu tesise yapılmasını planlıyoruz" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İzmir'e Tatlısu reçetesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN