Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Bu yarış hepimizin'

Giriş Tarihi: 26.1.2014

Karabağlar'da sevgi gösterileriyle karşılanan Kalkan, "Hedefimiz 30 Mart akşamı sonuçlar açıklandığında yüzde 60'la ilçeyi kazanmak" dedi

AK Parti Karabağlar İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi'nde (SKM) gerçekleşen katılım yoğun ilgi gördü. Etkinliğe sevgi gösterileriyle karşılanan Karabağlar Belediye Başkan adayı Necip Kalkan, ilçe belediye meclis üyesi aday adayları ile tanıştı. Açılış konuşmasını yapan AK Parti Karabağlar İlçe Başkanı Erol Körüklü, "Son günlerde art niyetli çatlak sesler her ne kadar farklı iddialarda bulunsa da Karabağlar İlçe Teşkilatı'nda hiçbir şekilde kriz yaşanmamıştır. Teşkilat olarak değerli Belediye Başkan adayımız Necip Kalkan'ın sonuna kadar destekçisiyiz" dedi. Konuşmasına kendisini tanıtarak başlalan AK Parti Karabağlar Belediye Başkan adayı Kalkan, "1950 yılında İzmir'de doğdum. İlk, orta, lise ve üniversite eğitimimi de İzmir'de tamamladım. Tekstil mühendisiyim. 70 bin kişilik en büyük sivil toplum örgütü olan İzmir Ticaret Odası'nın 15 yıl başkanlığını yaptım. 2006 senesinde İzmir'in ilk kalkınma ajansını kurduk. Buranın da 5 yıl başkanlığını yaptım. Bugün sizin talip olduğunuz bu göreve 1994 yılında Özfatura ile beraber talip oldum. Konak'tan 1. sıradan meclis üyesi seçildim. Bu görevimi tam 5 sene grup başkan vekilliği, meclis başkan vekilliği, grup sözcüsü olarak tamamladım" dedi.

37 KİŞİLİK EKİP

Meclis üyesi aday adaylara, talip olduları hizmet görevinin belediyecilik anlayışının en yüce değerlerinden biri olduğunu vurgulayan Kalkan, şöyle devam etti; "Şu an elimde bulunan listeye göre tam 96 belediye meclis üyesi aday adayımız mevcut ve buraya 14 isim daha eklenecek. Karabağlar, 33 meclis üyesi 4 kontenjan olmak üzere 37 kişi olacak. Allah nasip ederse bu 37 meclis üyesinin 27'si bizde olacak. 11 Karabağlar Belediye Başkan aday adayı vardı. Beni tutup kolumdan buraya attılar sanmayın, tombaladan çıktım geldim zannetmeyin. Uzunca süren detaylı bir araştırma ardından seçildim. O araştırma diyor ki; Karabağlar'da kazanma ihtimalimiz çok, kazanma ihtimalimizi fark atarak bize getir, işte fark atacak ekipte bizleriz. Hedefimiz 30 Mart akşamı listeler açıklandığında yüzde 60'la Karabağlar'ı almak. Bu yarışı hep birlikte kazanacağız."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Bu yarış hepimizin'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN