"İnsan ayrımını biz bitireceğiz"

Seçim çalışmalarına Turgutreis'te devam eden Bodrum Belediye Başkan adayı Tosun, "Bu memlekette belediye hizmetlerinde ayrımcılığa son vereceğiz" dedi

Giriş Tarihi: 28.1.2014
MHP Bodrum Belediye Başkan adayı, Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun ve ekibi, seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Son olarak Turgutreis'e giden Başkan Tosun'u vatandaşlar coşku ve heyecanla karşıladı. Akçaalan Mahallesi'ndeki Turgutreis Belediyesi Çok Amaçlı Salonu'nda düzenlenen mahalle toplantısına katılan Tosun, yaklaşık 1200 kişiye hitap etti. Belediyeciliğin ciddi iş olduğunu, halkla birlikte yapılmadığı ve halkın size inanmadığı sürece başarının elde edilmeyeceğini belirten Tosun, "Konacık'ta 14 bin kişilik bir aile olduk, şimdi de 140 bin kişilik bir aile olacağız. 650 kilometrekarelik ilçe sınırlarımız içerisinde kim yaşıyorsa, ister burada doğup büyüsün, ister buraya sonradan yerleşsin, hepinize sahip çıkacağız, ayrımcılığı bitireceğiz" dedi.

VATANDAŞA SÖZ VERDİ

Belediye personeline de sahip çıkacaklarını belirten Mehmet Tosun, "Bunun sözünü veriyoruz. Bu memlekette belediye hizmetlerinde ayrımcılığı bitireceğiz. İnsan ayırmayı bitireceğiz arkadaşlar. Ben 10 yıldan bu yana Konacık Belediye Başkanlığı görevini yürütüyorum. Şu anda Konacık'ın nüfusu 14 bin. 8 bin 900 seçmen arkadaşımız var. Bugün Konacık, Bodrum Yarımadası'nın en çok konuşulan beldesi, mutlu insanların yaşadığı, birlik ve beraberliğin tesis edildiği, belediyenin de sokakta tartışılmadığı bir bölge" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"İnsan ayrımını biz bitireceğiz"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN