Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yapı malzemeleri sektörü onlardan sorulur

Giriş Tarihi: 31.1.2014

19 yıldır hizmet veren Atersan, faaliyet alanlarını her geçen gün artırdı. Firma, deneyimli kadrosuyla uzmanlaşmış olduğu 7 ana konuda kaliteli ve ekonomik çözümleri müşterilerine sunuyor

Atersan Yapı Çözümleri adı ile 1995 yılında kurulmuş olan Atergrup, yıllar içinde genişlettiği faaliyet alanlarını 2009 yılından itibaren uzmanlık alanlarını farklı şirketler olarak yapılandırmış ve tek grup çatısı altında topladı. Firma, Atersan Yapı Çözümleri, Aterstore, Aterdepo, Aterinşaat, Atersan Akademi olmak üzere 5 ana kurumdan meydana geldi. Atergrup'un, piyasa ihtiyaçları doğrultusunda kendi markasıyla malzeme üretme ve piyasaya dağıtma hedefinde olduğunu belirten yetkililer, "Bu çalışmaları Aterbond markasıyla piyasaya sunulan alüminyum kompozit panel ürünü ile başlangıç yaptık. Firmamızın kendi markası ve kalitesi ile üretimini yaptırdığı Aterbond, estetik, şık, pürüzsüz ve sağlam bir yapı malzemesidir. Geniş renk ve desen skalası, ihtiyaca uygun kalınlık seçenekleri ile modern yapıların yeni yüzü olmuştur. Atergrup, Aterbond'dan aldığı ilham inşaat sektörünün ihtiyaç duyduğu malzemelerde fiyat / kalite skalasını yükseltebilmek amacıyla kendi markası ile piyasaya ürün sunmaya devam edecektir" dedi.

UZMAN KADROLU

Firma yetkilileri, Ategrup bünyesindeki firmaların ana faaliyet konuları hakkında da şöyle konuştu; "Uzmanlaşmış olduğumuz, çatı, cephe, çelik konstruksiyon, zemin, izolasyon, dekorasyon, soğuk hava depoları olmak üzere, 7 ana konuda kaliteli ve ekonomik uygulama çözümleri sunuyoruz. Firmamız, 1995 yılından bugüne yaklaşık 20 yıl içinde, 3000'e yakın endüstriyel/ticari projede 3,5 milyon metrekarenin üzerinde çatı - cephe uygulaması, uzmanlık alanlarında 6 milyon metrekarenin üzerinde referans uygulaması yaparak Türkiye yapı sektörünün öncü firmaları arasında yerini aldı. Yenilikçi yapısı ile Türkiye ve dünyadaki en son üretilen malzemelerle uzmanlaştığı çatı ve cephe sistemleri, soğuk hava depoları, çelik konstrüksiyon, izolasyon sistemleri, dekorasyon sistemleri ve zemin sistemleri konularında modern ve yenilikçi bir anlayışla amacına uygun çözümler geliştirmektedir. Geliştirdiği çözümler, hızlı, kaliteli ve ekonomik uygulama kabiliyeti sayesinde, özellikle endüstriyel bina yapımı konusunda bir çözüm merkezi haline gelmiştir. Ayrıca nitelikli insan kaynaklarına daha fazla önem vererek, müşterilerinin proje hedeflerini en kısa zamanda gerçekleştirmek için sürekli gelişim ilkesini benimsemiştir."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yapı malzemeleri sektörü onlardan sorulur
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN