Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Hizmet yığarım'

Seçim çalışmalarını esnaf odaları ziyaretleriyle sürdüren MHP İzmir Büyükşehir adayı Taşer, projelerine güvendiğini belirtti, "Hedefe, doğru adımlar atarak yaklaşıyoruz" dedi

Giriş Tarihi: 6.2.2014
MHP İzmir Büyükşehir Belediye başkan adayı Murat Taşer Seçim çalışmalarını esnaf odalarına gerçekleştirdiği ziyaretlerle sürdürüyor. MHP adayı Murat Taşer ve MHP İl Yönetim Kurulu Üyeleri, 'Emlak Komisyoncuları Odası Başkanı Mesut Güleroğlu'nu, Elektrik Teknisyenleri Odası Cumhur Şencanbaz'ı, Tuhafiyeciler Odası Başkanı Memduh Kaya'yı, Servis Otobüsçüleri Odası Başkanı Basri Bostancı'yı ve Kamyoncular ve Kamyonetçiler Esnaf Odası Başkanı Yıldırım Kaya'yı ziyaret etti. Esnafın şikayet ve beklentilerini dinleyen MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Taşer, "Esnaf benim emek arkadaşımdır, kader arkadaşımdır. Bu sebeple esnafın başkanı olacağım. Fakat esnafımızı da yoracağım, meslek odalarım dururken başka bilen aramam. Her projemin altında esnaf odalarımızın imzası olacak. Odalarımla sözleşmemi yaparım, İzmir'e hizmeti yığarım" dedi. Hedefe doğru adımlarla yürüdüklerini belirten Taşer, "Benim işim belediyecilik, geçmişte gerçekleştirdiğimiz proje ve atılımlarla bunu kanıtladık. Şimdi hedefe doğru yürüyoruz. Partim MHP bugün Türk siyasetinin merkezini oluşturuyor, sağda ve solda önce ülkem ve milletim diyen herkesi kucaklıyor. Biz de İzmir'de aynı ilkelerle insanımıza hitap ediyoruz. Bu yüzden bize yönelim çoğaldı. Projelerimizi açıkladığımızda yepyeni bir İzmir'le karşı karşıya kalacağız. CHP ve Kocaoğlu'nun buna vizyonu yetmez. Başarısızlıklarını gizlemek için Atatürkçülük yapmaya çalışan siyasetçiler insanımıza hizmet veremedi ve veremez" dedi.

'KOCAOĞLU BİZİ DİNLEMİYOR'
Tuhafiyeciler Odası Başkanı Memduh Kaya, "Aziz Kocaoğlu ve belediyemiz bizi hiç dinlemiyor, projelerimize önem verilmiyor, odalar yok sayılıyor ve yalnız bırakılıyoruz. Memnun olan hiçbir üyemiz de yok. En büyük sıkıntılardan biri de Kemeraltı'da yağmurda yaşanan sıkıntı. 2008 yılında sözü verilen üzerinin kapanması projesini ne Konak belediyesi ne de Büyükşehir Belediyesi hiçbir adım atmadı. Kemeraltı akşamları tinercilerin merkezi oldu. Güvenlik sorunumuz var. Maalesef belediyemizden hiçbir destek alamadık" dedi Elektrik Teknisyenleri Odası Başkanı Cumhur Şencanbaz ise, "Böyle bir belediyecilik anlayışını kabul edemiyoruz. Bırakın İzmir'i İzmirliler yönetsin. Odalar olarak belediye kapılarında layık olmayan kişilere ricacı konumuna düşüyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Hizmet yığarım'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN