Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Asansörde tam güvenlik

Üç vardiya çalışan personeliyle hizmet verdiklerini belirten KND Asansör Müdürü Ahmet Kondu, "Vatandaşların bina içerisinde güvenli hareket etmelerine yardımcı oluyoruz" dedi

Giriş Tarihi: 13.2.2014
İzmir Karşıyaka'da bulunan KND Asansör, insanların bina içerisinde sorunsuz, güvenilir, rahat ve bekleme olmaksızın hareket etmelerini mümkün kılan çözümler sağlamak suretiyle hizmet veriyor. Firma profesyonel ekibiyle, hastaneler, çok katlı binalar, dubleks-tripleks binalar, engelli asansörleri için özel ve ideal asansör çözümleriyle montaj ve revizyon yapıyor. Dünden bugüne, kalıcı değer oluşturup uzun süreli iş ortaklıkları edinmeyi önemsediklerini belirten KND Asansör Genel Müdürü Ahmet Kondu, "Firmamızda montaj ve revizyon faaliyetlerimizde can güvenliğini ön planda tutarak, kalite standartlarımız daima yüksektir. Her gün gelişen teknolojiyi aralıksız geliştiren ve bunda pay sahibi olan firmamız, çalışma politikamızdan ödün vermeden, çözüm ortaklarımıza en iyi hizmeti sağlamaktan onur duymaktadır" dedi.

UYGUN TASARIMLAR

Firmanın arıza ve onarım hizmetlerini, 3 vardiyalı çalışan personeliyle 7 gün 24 saat sunduklarını belirten Kondu, "Kalite politikalarımıza ek olarak, hızlı gelişen dünyada değişen müşteri beklentilerine uygun tasarımlar yapıyoruz. Ürün kalitesini sürekli yükselterek müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlıyoruz. Yüksek kalitede teknolojik montajlar yaparak, tüm iş ünitelerimizde verimliliği artırıyoruz" dedi. Müşteri memnuniyeti en önemli politikaları olduğunu belirten Kondu, şöyle devam etti; "Amaca uygunluk, kullanımda güvenilirlik ve dayanıklılık kalite çizgimizi belirlemektedir. Yaşamlarını bedensel engelli olarak ya da yürümekte zorluk çekerek sürdürmek zorunda kalan kişilerin, gündelik yaşamlarındaki ulaşımlarını kolaylaştırmak amacıyla KND Asansör Ailesi olarak dikey tip, merdiven tipi engelli platformlarımızı, ayrıca yine engellilerin havuza ve denize ulaşımını sağlayan çözümler sağlıyoruz. Dublex ve triplex yapılarda, koltuk asansörü ile rahat ve güvenilir kullanım için çözümler üretmekte ve sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Yapılan projelerde, tarafımızdan istenmiş olan özel ölçülerde butik asansör yapmaktayız."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Asansörde tam güvenlik
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN