Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"İzmir yapar da sen yapamazsın"

MHP Büyükşehir adayı Taşer, Kocaoğlu'nun kamu araçlarını kendi malı gibi kullandığını belirtti, "İzmirli bunun hesabını soracak" dedi

Giriş Tarihi: 14.2.2014
MHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Taşer, seçim çalışmalarını Güzelbahçe ve Urla'da sürdürdü. Esnafla ve çeşitli STK'larla bir araya Taşer, Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nu eleştirdi. Kocaoğlu'nun belediye kaynaklarını ve kamu araçlarını kendi malı gibi kullandığını belirten Taşer, "Bir de slogan kullanıyor, otobüslerin arkasına da yazmış 'İzmirliyiz Yaparız' evet İzmirliler yapar da sen yapamazsın, yapamıyorsun!" dedi. Belediye şirketlerinin zararda olduğunu vurgulayan Taşer, "Denizimize hala atık bırakıyorsun, yolların bozuk, derelerimiz ıslah edilmemiş, trafik sorunundan kent kan ağlıyor, ulaşım pahalı. İzmir'e ne verdin, ne yaptın da şimdi gelmiş İzmirliler'in gücünü kendine pay çıkarmaya çalışıyorsun" dedi.

PROJELER HAZIR
Partisinin Güzelbahçe Belediye Başkan adayı Hasan Berrak ile Urla Belediye Başkan adayı Hasan Hüseyin Akgül ile fikir alış verişinde bulunduklarını söyleyen Taşer, projelerinin hazır olduğunu söyledi. MHP'nin üretken belediyecilik anlayışıyla tüm insanlara hem hizmet sunduğunu hem yaşantısını kolaylaştırdığını belirten Taşer, "Bizimle birlikte her yönüyle kazanan İzmir ve İzmililer olacak. Ne gerekiyorsa, insanımızın neye ihtiyacı varsa çağdaş tüm ekipman kullanılarak, bilen insanlarla hizmetlerimizi getireceğiz. Dünyanın en güzel şehrinde yaşayan insanlar sizlersiniz, en güzellerine de layıksınız" diyerek sözlerini bitirdi.

"YAPTIKLARI ORTADA"
Yerel yönetimin 10 yıldır İzmir'e yaptıklarının ortada olduğunu belirten Taşer, "Ne İzmir'i tanıyabildiniz, ne de hakkıyla ona hizmet edebildiniz. İzmir tarım kenti diyoruz, verimli topraklarından faydalanılmayan, köylüsüne kazandırmayan bir idare var. Deniz kenti diyoruz, denizden faydalandırmıyorlar, limanını tartışıyorlar. Her şeyi bir tarafa bırakın. Kocaoğlu, partisinin diğer belediye başkan adaylarıyla cenaze namazında bile yan yana gelemiyor, çatışmaktan başka bildikleri yok. İzmir'e ne verdiniz şimdi ne yüzle aday olup oy istiyorsunuz?" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"İzmir yapar da sen yapamazsın"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN