Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İş dünyası, başkan adaylarını ağırlayacak

İZSİAD Başkanı Küçükkurt, Çarşamba Toplantıları'nın devam ettiğini söyledi, "Bu ay için Binali Bey'den teyit bekliyoruz. Mart'ta da Taşer ve Kocaoğlu'nu konuk edeceğiz" dedi

Giriş Tarihi: 15.2.2014
İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği (İZSİAD) Başkanı Hasan Küçükkurt ve Yönetim Kurulu üyeleri tüm hızıyla ziyaretlerini gerçekleştirmeye devam ediyor.

TEŞEKKÜR ETTİ
İZSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt'un ve Yönetim Kurulu üyelerinden Mukaddes Çelik, Cengiz Yavaş, Nilhan Antitoros, Öztürk Bağcı, Özgür Dökmetaş, Fulya Akgün'ün bu haftaki ziyaretleri İzmir Ticaret Odası Meclis Başkanı Rebii Akdurak ve İzmir İtalya Konsolosu Igor Di Bernardini oldu. İzmir Ticaret Odasının çalışmaları hakkında bilgi veren Meclis Başkanı Rebii Akdurak, İZSİAD Yönetim Kurulu'na ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini iletti. İZSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt ise, ziyaretlerinin aralıksız devam edeceğini belirtti ve sözlerine şöyle devam etti; "İZSİAD olarak yoğun bir tempo içerisindeyiz. Haftamızın neredeyse tamamını dernek çalışmalarına ayırıyoruz. Bu tempodan ben ve üyelerimiz oldukça memnun. İZSİAD güzel bir ailedir. Bu aileye laik olabilmek için bizlerde elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz."

ÖDÜL GECESİ
Yönetim Kurulu üyeleri firmaları hakkında bilgi verdi ve Igor Di Bernardini'den vize işlemlerinin süreçleri ve İtalya'daki iş kolları hakkında bilgi aldı. 2014 yılı dernek faaliyetleri hakkında kısaca bilgi veren Küçükkurt, "Çarşamba toplantılarının düzenli devam ediyor. Yaklaşan yerel seçimler nedeniyle büyükşehir belediye başkan adaylarını davet ettik. Bu ay içerisinde AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım ile görüştük ve kendisinden teyit bekliyoruz. Mart ayında ise Murat Taşer ve Aziz Kocaoğlu'nun kesin katılım gösterecek" diye konuştu. Ayrıca bu ay sonuna doğru 'İzmir'e Katkı Ödülleri' gecesini düzenleyeceklerini bildirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İş dünyası, başkan adaylarını ağırlayacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN