Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sorunları dinledi not aldı

AK Parti Çiğli Belediye Başkan adayı Adnan Yılmaz, halk gününde vatandaşlarla buluştu, "Her alanda adaletli, şeffaf ve sürekli gelişme hedefleyen görüşümüzle, ilçemizi modern bir hale getireceğiz" dedi

Giriş Tarihi: 15.2.2014
AK Parti Çiğli Belediye Başkan adayı Adnan Yılmaz, ilçe başkanlığı döneminde uyguladığı ve halen sürdürdüğü 'halk günü' programı kapsamında vatandaşların sorunlarını dinledi. Talep ve sorunlara anında çözümler üreten Yılmaz, "Yasalar ve mevzuatlar çerçevesinde gücümüzü halkın yararına kullanmaktayız" dedi. AK Parti Çiğli İlçe Binası'nda yoğun katılımın yaşandığı programda halkla buluşan Yılmaz, ilçenin eğitim, sağlık, işsizlik gibi alanlarda oldukça ciddi sorunlarının olduğunu söyledi. Toplantıya katılanlarla teker teker ilgilenen Yılmaz, "Bizim siyaset çizgimiz uzlaşı üzerine. Sosyal devlet anlayışı bunu gerektirir. Her alanda katılımcı, adaletli, şeffaf ve sürekli gelişme hedefleyen görüşümüzle Çiğli'yi modern bir ilçe haline getireceğiz" dedi. Çiğli'de AK Parti ile birlikte sosyal belediyecilik dönemini başlatacaklarını söyleyen Yılmaz, sözlerine şöyle devam etti; "Ayrım gözetmeksizin katılımcı ve şeffaf yönetim anlayışımızla İzmir'de örnek bir kent oluşturacağız. Çiğli'nin kaynaklarını bilinçli kullanarak ilçenin değerlerini geliştireceğiz. Çiğli'nin kangren olmuş sorunlarının bir an önce çözülebilmesi için AK Belediyecilik anlayışının şart. Çiğli'de belediye yönetimi ile vatandaşı kucaklaştıracağız."

DAYANIŞMA MERKEZLERİ

Halkın birlik ve beraberlik içinde ortak hareket edebilmesi için hizmet çıtasını en yüksek seviyeye taşıyacaklarını belirten Yılmaz, şunları söyledi; "Kişisel hesapları olan yöneticilerin yarattığı mutsuz ve umutsuz bir ilçe istemiyoruz. Dolayısıyla her mahalleye semt evleri ve danışma merkezleri kurup, buralarla sürekli iletişim halinde olacağız. Kent kimliğini Çiğlili vatandaşlarımızla birlikte kazanacağız."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sorunları dinledi not aldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN