Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Meclisler için ünlü isimler

Giriş Tarihi: 20.2.2014
Yerel seçimler öncesinde tüm partiler listelerini seçim kurullarına bildirdi. İzmir'de adaylar daha önce belli olurken, belediye meclis üyeliği listeleri de ilçe seçim kurullarınıa verildi. Listelerde yer alan bazı isimler şöyle:

AK PARTİ:
Konak'ta Bilal Doğan 1, Kordon İşadamları Derneği Başkanı Ömür Şanlı 3. sırada yer aldı. Narlıdere'de liste başı Tuğrul Yemişçi oldu. Bayraklı'da Ali Kökoğuz birinci sıraya yazıldı. Kontenjan sıralamasında ise Bilal Kırkpınar yer aldı. Buca'da Yusuf Kenan Çakar birinci sırayı, kontenjanda ise Mehmet Girgin ve Emrem Gündoğdu aldı. Karabağlar'da Nazmi Kalyoncu ilk sırada, Azad Fazla 2. sırada kendilerine yer buldu.

CHP:
Karşıyaka'da Süha Barlak, Konak'ta Ali Büyükkayıkçı, Karabağlar'da Mehmet Aydoğan birinci sırada yer aldı. Bornova'da Sırrı Aydoğan ve Hamdi Kanlıoğlu kontenjandan listede yer buldu. Buca'da İsmail Bekiroğlu ilk sırada yer aldı. Bayraklı'da Hatice Tatlı ve Levent Ölçer 1 ve 2. sıraya yazıldı. Urla'da ise Yılmaz Karakayounlu, Ogün Ünal, Oben Sezer, Seyfettin Şen, Muzaffer Tunçağ listede yer aldı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Meclisler için ünlü isimler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN