Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Taşer: İzmir'in 'halleri' hal değil

Giriş Tarihi: 20.2.2014
MHP Büyükşehir adayı Murat Taşer, seçim çalışmaları kapsamında Balık Hali ve Sebze Hali'ni ziyaret etti. Gece gündüz demeden İzmir'in her kesimine ulaştıklarını söyleyen Taşer, esnafın sıkıntılarını dinledi, "İzmir'in 'hali' hal değil, yapacağımız ilk iş İzmir'e emek verenlerin koşullarını düzeltmek olacak" dedi. Taşer, mağdur zihniyetinden uzak, çözüm ve üretken belediyecilik anlayışı ile kenti yönetecekleri belirtti, MHP oylarının artması nedeniyle diğer partilerde telaş yaşadığını ifade etti. İzmir'de seçimin iki parti arasında geçeceği havasının yaratıldığını söyleyen Taşer, "Ancak sokaktaki vatandaş hizmet bekliyor. MHP hizmete aday. Kenti için, insanı için üreten belediyeye aday" dedi.

"ESNAF DERTLİ"
İzmir'in sanayi kenti olduğu kadar, büyük tarım potansiyeli olduğunu vurgulayan Taşer, şunları söyledi: "Bu kentin unutulan tarım zenginliğini ayağa kaldıracağız. Sanayiye verilen önemi, çiftçimize de vereceğiz. Halk bu zenginliği görmezden gelenlerin hesabını sandıkta soracak ve cezayı kesecektir." Daha sonra İzmir Sebze ve Meyve Komisyoncular Derneği'ni ziyaret eden Taşer, Başkan Orhan Doğan'dan bilgi aldı, "Esnafı gezerken gördük ki, esnaf dertli ve yüzü asık. Yeni çıkan Hal Yasası esnafı tatmin etmemiş, kayıtsız giriş çıkışı artırmış. Bu da haksız rekabete neden oluyor. Göreve geldiğimizde alan, otopark ve diğer sorunları en kısa zamanda çözeceğiz" dedi.

BAHÇELİ GELİYOR
Öte yandan dün İzmir'i ziyaret eden Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Kenan Tanrıkulu, MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin 5-6 Mart günleri İzmir'i ziyaret edeceğini açıkladı, "Genel başkanımız İzmirlilerimizle bütünleşecektir' dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Taşer: İzmir'in 'halleri' hal değil
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN