Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Buca'ya deniz istediler

Balkanlılarla buluşan AK Parti adayına övgü yağdıran işadamları, "Şeboy söz verdi mi yapar. Hatta deniz istesek, 'Getireceğim derse, getirir" dedi. Şeboy da, "Şimdilik göl getirdik" diye yanıt verdi

Giriş Tarihi: 22.2.2014
AK Parti Buca Belediye Başkan adayı Cemil Şeboy, Balkan işadamlarıyla kahvaltıda buluştu. Çok sayıda sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin de katıldığı buluşmada Buca Sini Köşk'teki kahvaltıda bir konuşma yapan Balkan İşadamları Derneği Başkanı İsmail Karaduman şunları söyledi: "Bir Karşıyakalı olarak daha önce Buca'ya yapılanları kıskanırdım. Şimdi ise hiç bir yeni proje göremediğim gibi, Cemil Başkan'ın yaptığı hizmetlerin tahrip olduğunu üzülerek görüyorum. Umut ederim ki Cemil Şeboy, Buca'ya yeniden dev projeler üretecektir." Karaduman'ın ardından söz alan Balkan Anadolu Derneği Başkanı Ender Öztürk de "Cemil Şeboy ne söz verirse biz inanırız. 'Buca'ya deniz getireceğim' desin inanırız. Onun için Buca'ya deniz istiyoruz. Çünkü kendisi yapacağım derse, yapar. Buca'da konuştuğum herkes de Cemil Şeboy'a sonsuz güveniyor" diye konuştu.

'ÇOBANIN NİYETİ OLSA...'
Bu esprili isteğe "Şimdilik göl getirdik. İnşallah bir gün denizi de getiririz" diye cevap veren AK Parti Başkan adayı Şeboy, sözlerini şöyle sürdürdü: "Çobanın niyeti olsa tekeden süt çıkarır. Ama şu an İzmir'i yönetenlerin derdi hizmet değil. Örneğin Buca'nın trafik sorununu çözmek için metro ulaşımı şart. Ancak 3 kilometre metroyu 10 senedir yapamayanlar, bunu beceremez. Bu yüzden İzmir'i ve Buca'yı bu zihniyetten kurtarmamız gerek."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Buca'ya deniz istediler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN