Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Egebeta, 2013'te yüzde 70 büyüdü

Egebeta'nın kalite çıtasını yükselttiklerini belirten Gafur Alişer, 2013 yılını çok iyi bitirdiklerini söyledi, "2014'te de yüzde 30'luk büyüme hedefliyoruz" dedi

Giriş Tarihi: 27.2.2014
Otomasyon Yapı Market ile otomatik kapı ve panjur sistemleri sektöründeki kalite çıtasını yükselten Egebeta, 2013 yılında yüzde 70'lik büyüme gerçekleştirdi. Egebeta Genel Müdürü Gafur Alişer, aylık hedefler koyarak yol aldıklarını, yıllık hedefleri bu sayede daha kolay tutturduklarını söyledi. Teknoloji ve ürün yelpazesi konusunda sürekli atılım gerçekleştirdiklerine dikkat çeken Alişer, "2014 yılında da yüzde 30'luk büyüme hedefliyoruz" dedi. Başarının bir ekip işi olduğunu ve çalışanların özverili katkılarıyla 2013 yılını planladıkları noktada bitirdiklerini dile getiren Gafur Alişer şunları söyledi: "2012- 2013 arasında yüzde 70 büyüyen bir Egebeta gördük. 2014'te de 2013'ün son 3 ayını baz almak üzere hedef cirolarımızı belirledik. 2013 bizim için otomatik panjur yılıydı. Egeroll markalı otomatik panjurlarda aylık 3 bin adetlik üretim rakamına ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz." Kaliteyi daha uygun fiyatlarla tüketiciye sunmak için 2014 yılında ar-ge çalışmalarına ağırlık vereceklerini kaydeden Alişer, "Mevcut ürünlerimizin piyasada daha çok yaygınlaşması için çalışıyoruz. Ar-ge çalışması süren bir iki ürünümüz var. Yeni ürün sunmaktan çok, mevcut ürünlerin fiyatlarından yüzde 30-35'e varan ekonomik fayda sağlayacağız. 2014 yılında, otomatik kepenkte 1.500 lira, fotoselli kapıda 2.200 lira civarında bütçeler ile bunlara sahip olabilecek müşteri kitlesi oluşturmayı düşünüyoruz. Yapı Marketimizin 1. yaşını kutlamanın memnuniyetiyle, 20 yıllık sektör hayatımızın ilk işi olan bariyerde de müşterilerimize yeni yıl kampanyası sunuyor, yıpranmış eski bariyerleri alıp, yerine yenilerini veriyoruz. Madem yapı marketiz, büyük yapı marketlerin verdiği mücadeleyi bizler de kendi sektörümüzde yapabilmeliyiz. Hızlı, seri üretim, bol yedek parça, güçlü satınalma ve finansman yapısının bize bu konuda yeni bir liderlik getireceğine inanıyoruz" diye konuştu.

EGEROL İMZASI
İzmir' deki birçok prestij projesinde çözüm ortağı olarak yer aldıklarını ve projelerin temel aşamasında Egeroll markasının şartnameye konulduğunu ifade eden Gafur Alişer, Egeroll'ün 2013'te 15 seçkin projede yer almasından gurur duyduklarını söyledi. Alişer, tel çit alanında uzman olan ve bölge bayiliği anlaşması yaptıkları Kösedağ firmasıyla gerçekleştirdikleri işbirliğinin de, mevcut müşteri yapısına uyum sağladığını ve bahçe kapılarında uzman olan Egebeta'nın, bu alanda da büyük hız kazandığını vurguladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Egebeta, 2013'te yüzde 70 büyüdü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN