Esbaş'a fransız tebriği

Giriş Tarihi: 3.3.2014

Savunma ve Havacılık Sanayicileri üyeleri, ESBAŞ ile Havacılık ve Uzay Kümelenmesi Derneği'ni ziyaret etti. İki kurumu da sektöre sağladıkları katkılarından dolayı kutladı

Fransız Savunma ve Havacılık Sanayicileri (GIFAS) üyeleri, geçtiğimiz günlerde ESBAŞ ile Havacılık ve Uzay Kümelenmesi Derneği'ni (HUKD) ziyaret etti. Savunma ve havacılık sektöründe, Fransa ile Türkiye arasındaki ilişkileri geliştirmek için Türkiye'de bulunan ve sektöre farklı alanlarda girdi sağlayan 12 firma temsilcisinin bulunduğu heyete, Havacılık ve Uzay Kümelenmesi Derneği üyeleri de eşlik etti. Savunma Sanayi Müsteşarlığı ile Savunma Havacılık Sanayi İmalatçılar Derneği öncülüğünde ve Savunma Sanayi İhracatçılar Birliğinin destekleri ile 25-27 Şubat günleri arasında yapılan, "Türkiye-Fransa Savunma ve Havacılık Endüstri Günü ve İşbirliği Görüşmeleri" etkinliği kapsamında İzmir'e gelen heyet, ESBAŞ ziyaretleri kapsamında Ege Serbest Bölgesi ve HUKD ile ilgili detaylı bilgi aldı.

İŞBİRLİĞİ GÖRÜŞMELERİ

Gıfas kobı Grubu Direktörü Bernard Espannet ile önemli havacılık kümelerinden Aerospace Valley Uluslararası İlişkiler Müdür Yardımcısı Thilo Schonfeld'in de arasında bulunduğu Fransız heyet, Ege Serbest Bölgesi ziyareti esnasında bölgede faaliyet gösteren ve GIFAS üyesi olan FTB -Lisi Aerospace firmasını da ziyaret etti, temaslarda bulundu. Ege Serbest Bölgesi'nde havacılık sektörünün son yılların en hızlı büyüyen sektör olmasından duydukları memnuniyeti dile getiren heyet yetkilileri, ESBAŞ'ı ve HUKD'u sektöre sağladıkları katkılardan dolayı tebrik etti, olumlu izlenimlerle bölgeden ayrıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Esbaş'a fransız tebriği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN