İçine doğdu muayene oldu hayatı kurtuldu

Giriş Tarihi: 3.3.2014
Kemeraltı Salepçioğlu Camisi'nin 14 yıllık imamı Metin Beyazlı, erken teşhis sayesinde sağlığına kavuştu. Yaklaşık 1 yıl önce, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne giden 49 yaşındaki 27 yıllık imam Beyazlı, kuşkularını dikkate alıp, muayene oldu. Tetkiklerin ardından kolon kanseri teşhisi konan Beyazlı'ya ameliyat önerildi. Op. Dr. Ahmet Er tarafından yapılan iki ameliyat ve sonrasındaki tedavilerini ardından, Beyazlı'nın hastalığı yendiği belirlendi.

DOKTORA ŞİİR YAZDI
Hasta olana kadar hastaneye çok fazla gitmediğini söyleyen imam Beyazlı, "Hastaneye bir yakınımı görmeye gitmiştim. O sırada içimden bir ses 'Bir tahlil yaptır' dedi. Hemen check-up yaptırdım, hastalığımı öğrendim. Çok şükür ki ilk evredeymiş. Hastalığı böylece yendim" dedi. Kendisini sağlığına kavuşturan doktoru Ahmet Er'e, 'Sen iyilik meleğisin, doktorların iyisisin, isimce de Ahmet Er'sin, sevdim seni ben doktorum' diye başlayan bir şiir yazan Beyazlı, "Doktorum ve ekibi sağ olsun o kadar çok ilgilendi ki ben bu hastalığı onların destekleri ile yendim" dedi.

ERKEN TEŞHİS
Kanser'de erken teşhisin çok önemli olduğunu vurgulayan Dr. Er, "Hastamız, içinden gelen sesi dinlemiş ve tahlil yaptırmış. İyi ki de yaptırmış. Bu tür hastalıklarda erken teşhis hayat kurtarıyor. Aklınızda en ufak bir soru işareti varsa doktorunuza başvurun" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İçine doğdu muayene oldu hayatı kurtuldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN