'Gel ve hizmet getir'

Esnaf ve vatandaşlar, seçim çalışmalarını tam gaz devam eden AK Parti Bayraklı adayı Sarı'ya olan desteklerini bu sözlerle dile getirdi

Giriş Tarihi: 9.3.2014
İlçe temasları sırasında her geçen gün artan coşkulu kalabalıkların heyecanını yaşamaya devam eden AK Parti Bayraklı Belediye Başkan adayı İsmail Sarı, Fuat Edip Baksı Mahallesi'nde bir dizi ziyaretlerde bulundu. İsmail Sarı ve ekibi, esnaf ve vatandaşlarla buluştu. Doğma büyüme Bayraklılı olan, ilçede halkın her kesiminden büyük destek gören Sarı, mahallede kurulan pazaryerini gezdi, sorunları yerinde gözlemledi.

SIKINTILARI DİNLEDİ

AK Partili Sarı'ya, "Artık gel ve hizmet getir" diye dert yanan pazar esnafı, sokakların plansızlığı ve alt yapı sorunlarından dolayı her defasında sıkıntı çektiklerini söyledi. Bayraklılılardan 30 Mart'ta yetki isteyen İsmail Sarı, "Esnafımız dertli. Hala alt yapı sorunları nedeniyle çekilen sıkıntılar büyük. Burada sokaklar dar ve kullanılan merdivenler vatandaşımızın söylediği gibi kullanışa elverişsiz. Ayrıca üstgeçit asansörleri çalışmıyor. Bayraklı'nın eksiği de sorunu da çok... Ancak biz Bayraklımıza sahip çıkacağız. Sizlerle beraber Bayraklımızı daha güzel hale getirmek için el ele vereceğiz. Belediye yönetimine geçtiğimiz zaman Bayraklı'nın kayıp yıllarını kısa sürede vizyon projelerle dolduracağız ve hizmet nasıl olurmuş beceriksiz yöneticilere göstereceğiz" diye konuştu. Şimdiye kadar Bayraklı halkına tutamayacakları hiçbir söz vermediklerini, bundan sonra da vermeyeceklerini söyleyen Sarı, "30 Mart'ta sizlerden alacığımız yetkiyle Bayraklı'nın kayıp yıllarını vizyon projelerimizle kısa sürede dolduracağız. Bayraklı'da doğacak yeni ufka hazır olun" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Gel ve hizmet getir'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN