Türkiye'nin en iyi haber sitesi

CHP, Bayraklı'da yürüdü

Giriş Tarihi: 10.3.2014
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ile Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ el ele verip iktidara yürüdüler. Partililer, Manavkuyu Değirmen Kafe önünde bir araya geldi. CHP İzmir milletvekilleri Oğuz Oyan, Hülya Güven, İzmir İl Başkanı Ali Engin ve Başkan Kocaoğlu, Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, İl ve Bayraklı İlçe yöneticileri, meclis üyeleri ve meclis üyesi adaylarıyla birlikte ilçe sokaklarında yürüdü. Manavkuyu Sakarya Caddesi'nde başlayan yürüyüş, CHP Sevgiyolu Bayraklı İlçe Seçim Bürosu'nun açılışına kadar halkın sevgi gösterileri arasında sürdü. Vatandaşlar evlerinin balkonlarından bayrak sallayarak Karabağ ve Kocaoğlu'nu selamladı.

'SEÇMEN SOHBETLERİ' YILDIRIM'LA BAŞLIYOR'
Yerel seçimler için özel olarak geliştirilen "Google Yerel Seçim 2014" portalında belediye başkan adaylarının seçmenlerle bir araya geleceği 'Seçmen Sohbetleri' bugün başlıyor. Kullanıcılar seçim sohbeti için takvimlerine hatırlatma koyup, sohbet yayınlarını Google+ etkinlik sayfasından veya YouTube kanalından canlı olarak izleyebilecekler. Seçim Sohbetleri, adaylar ve seçmenleri bir araya getirerek karşılıklı iletişim kurmalarını sağlamak amacıyla hangouts on air aracılığıyla canlı yayında belirtilen gün ve saatte sorularına yanıt almaları için tasarlandı.

İLKİ BUGÜN
İzmir' deki seçmen sohbetlerinin ilki, AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım ile bu akşam saat 21.00'de yapılacak. Yarın MHP Büyükşehir adayı Murat Taşer, 12 Mart'ta BDP İzmir adayı Pınar Türk ve Osman Özçelik, 13 Mart'ta ise CHP adayı Aziz Kocaoğlu'nun katılımı ile yapılacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CHP, Bayraklı'da yürüdü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN