Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Hep birlikte büyüyeceğiz'

Giriş Tarihi: 12.3.2014

AK Parti Balıkesir adayı Uğur, muhtarlar ve oda başkanlarıyla buluştu, "Tüm amacımız sizi güçlendirerek, kenti marka haline getirmek" dedi

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Edip Uğur, Altıeylül Belediye Başkan adayı Zekai Kafaoğlu ve Karesi Belediye Başkan adayı Yücel Yılmaz, Balkonuk Center'da muhtarlar, Balıkesir Esnaf ve Sanatkarları Odası Birliği'ne bağlı oda başkanları, temsilcileri ve STK'larla bir araya geldi. Toplantıda slayt eşliğinde projeleri hakkında sunum yapan Uğur, "Balıkesir'in orta direği, Balıkesir'i ayakta tutan kesimin hepsi burada. Bizler, belediye başkanı olduğumuzda bu kesimin belediye başkanı olacağız. Her zaman sizlerle beraber olacağız, Balıkesir'i sizlerle birlikte büyüteceğiz. Balıkesir'i büyütünce her kesim bundan faydalanacak, zenginleşecek. Bizim tüm amacımız sizleri güçlendirmek. Balıkesir'in zenginliklerini marka haline getirirsek işimizi, aşımızı ekmeğimizi büyütürüz" dedi.

PROJELERİNİ ANLATTI

Büyükşehir ile birlikte hizmet kalitesinin arttığını ancak maliyetin düştüğünü, imar planlarında bütünlüğün sağlandığını, atanmışların değil seçilmişlerin kenti yöneteceğini söyleyen Uğur, "Vatandaş istediğine oy verecek, sonra da hesap sorabilecek" dedi. Merkezi hükümetin 12 yılda Balıkesir'e 10.2 milyar liralık yatırım yaptığını söyleyen Uğur, Balıkesir ile Ankara'yı buluşturduklarını kaydetti, "Balıkesir'i insanların, Bursa, İzmir, İstanbul özlemi çekmeyecek cazibe merkezi haline getieceğiz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Hep birlikte büyüyeceğiz'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN