Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şimdi sıra mhp'de

Giriş Tarihi: 13.3.2014

Projelerini bugün açıklayacak olan MHP İzmir adayı Murat Taşer, kentin zincirlerini kıracağını belirtti, "Vatandaş hak ettiği hizmeti alacak ve geleceğe yön vereceğiz" dedi

Çalışmalarını aralıksız sürdüren MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Taşer, seçim çalışmalarında adres ayrımı yapmıyor. Seçim büroları açılışlarından, semt ziyaretlerine, meslek odalarından ev ziyaretlerine kadar ilçe belediye başkan adaylarının programlarına katılan Taşer, "Çok çalışmaktan başka sermayemiz, bitmek tükenmek bilmeyen İzmir sevdamızdan başka bir hazinemiz yok. İzmir'e ve hemşehrilerimize de bu yakışır" dedi. Ne İzmir'in ne de Türkiye'nin hassasiyetleriyle çatıştıklarını belirten Taşer, "Limontepe'deki İzmirli ile de Beydağ'daki İzmirli ile de birçok ortak noktamız var. Değerlerimiz aynı, inançlarımız aynı ve hedeflerimiz aynı. 10 yıllık hizmet süreleri boyunca İzmir'e hiçbir şey vermeyen CHP'li Aziz Kocaoğlu zihniyeti, şimdi gelmiş sanal proje bankası oluşturuyor. İzmirli de bize, 'Biz böyle seçim kandırmacalarına boyun eğmeyeceğiz', diyor" diye konuştu. Projelerini bugün açıklayacak olan Taşer, "Hepsi de İzmir'in ihtiyacı olan hizmet projeleri. Yıllardır İzmir'e yapılmayanlar, hemşehrilerimize kazandırılmayan uygulamalar. Bergama'dan Beydağ'a, Karaburun'dan Kemalpaşa'ya kadar bu güzel şehri ve güzel insanlarımızı kuşatan projeler. İzmir'in kaynaklarından beslenen, İzmir'in birikimlerinden faydalanan ve İzmir'in geleceğine yön verecek olan çalışmalar" dedi. Projeleriyle İzmir'in zincirlerini kıracağını, ürettiğinin kazanç olarak karşılığını alacağını belirten Taşer, "Vatandaş hizmet alacak ve İzmir'de yaşamanın gururunu yaşayacak. 30 Mart akşamı güneş İzmir'den doğacak ve bütün Türkiye'yi aydınlatacak" dedi.

ZİNCİR KIRMA ZAMANI
Öte yandan MHP'li Taşer, MHP Konak Belediye Başkan Adayı Adil Özyiğit ile EBSO Sanayiciler Kulübü'nde Ege İş Kadınları Derneği üyeleri ile biraraya geldi. Projelerini anlatan Taşer, Türkiye'nin bölünmez bütünlüğü için 30 Mart seçimlerinde partisine destek istedi. Belediyecilik konusunda uzun yıllara dayanan tecrübesi olduğuna işaret eden Taşer, "Bunu, İzmir için değerlendirmek istiyorum. İzmir'in bir 5 yılı daha ziyan olmasın istiyoruz " diye konuştu. MHP Konak adayı Adil Özyiğit ise, başkan olunca kadınlara pozitif ayrımcılık yapacağını söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şimdi sıra mhp'de
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN