Türkiye'nin en iyi haber sitesi

45 büyük proje

AK Parti Manisa adayı Hüseyin Tanrıverdi, projelerini kamuoyuna duyurdu "3 ay seçim kampanyası yaptık. Artık yapacaklarımız konuşulacak" dedi

Giriş Tarihi: 16.3.2014
AK Parti Manisa Milletvekili ve Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hüseyin Tanrıverdi, yerel seçimlere sayılı günler kala 45 projesini açıkladı. Manisa vakit kaybettiğini belirten Tanrıverdi, "Manisa rekabet edemez hale gelmiştir. Manisa gölgede kalmıştır. Artık seçimlere az zaman kaldı. Yaklaşık 3 aydır süren bir kampanya yaptık. Son düzlüğe giriyoruz. Şimdi biz değil projelerimiz konuşacak" dedi. Tanrıverdi, Manisa'yı geleceğe götürecek, 2023 hedeflerine ulaştıracak 45 büyük projeyle Manisa'yı 21. yüzyıla taşıyacaklarını söyledi. Türkiye'nin, AK Parti ile her geçen gün biraz daha büyüdüğünü ve geliştiğini belirten Tanrıverdi, "Bu büyüme, yerel yönetimlerin de gelişmesini beraberinde getiriyor. Yerel yönetimler yerleşik kurumlar arasında şüphesiz en dinamik ve en değişken olanıdır. Bu dinamizmi; 23 yıllık sendikal hayatım, 12 yıllık milletvekili deneyimim ve 5 yıllık yerel yönetimlerden sorumlu genel başkan yardımcılığım döneminde bizzat yaşadım ve tecrübe ettim. Çünkü yerel yönetimler doğrudan insanlara hizmet eden, doğumdan ölüme kadar onların ihtiyaçlarını en hızlı, eş zamanlı ve kaliteli karşılayan kurumlardır" dedi. Belediyecilik kısaca, doğumdan ölüme hatta sonrasında, hizmet üretmek, insan odaklı çalışmak olduğunu belirten Tanriverdi, "Değerli arkadaşla

İŞTE YAPILACAKLARIN BAZILARI
Batı Kışla Projesi:
Kışla yerine, modern ve eşsiz parklara Manisa'nın Batıya açılan penceresi olacak. Dünyanın 7 harikasını ve en güzel mekanlarını Manisalıların ayağına getirecek. İmar ve Konut Projeleri: Hem Büyükşehir Belediyesi, hem de TOKİ ile konut üretecek.
Atık Su Arıtma Projesi: Manisa'nın gelecek 50 yılında su problemini ortadan kaldıracak.
Spil Dağı Projesi: Spil Dağı'nı Manisa'yla Teleferik Projesiyle buluşturuyor. Yıllardır Manisalılar'ın en önemli beklentilerinden biri olan bu proje ile halkın hoşça vakit geçirecekleri sosyal bir alan haline gelecek.
Otopark Projeleri: Manisa'nın şehir merkezindeki ve ilçe merkezlerindeki trafik keşmekeşine ve otopark sorununa son verecek.
Toplu Ulaşım Projeleri: EGERAY Manisa'ya gelecek, Manisalı Adnan Menderes Hava Limanı'na göz açıp kapayıncaya kadar varacak, alternatifli taşımacılıkla ucuz ve hızlı yeni sistemlerle Manisalı ulaşımda rahatlığı yaşayacak.
Spor Tesisleri: Manisa'nın 17 ilçesinde yaşayan bütün gençlerin sporun her çeşidini gönül rahatlığı ile yapabilecek.
Teknik Üniversite Projesi: Manisa 'Üniversite Kenti' olacak, yasal alt yapı hazırlıkları tamamlanmış, yasa teklifi ve kuruluş için çalışmaları devam ediyor. Organik Pazar Yerleri ve Mekanları Projesi: Kırsal Kalkınma destek projelerinin yanında kırsal alanlarda üretilen ürünlerin ilk elden tüketiciye ulaştırılması amacıyla sadece Organik Ürünlerin olacağı yeni mekânlar inşa edilecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
45 büyük proje
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN