'Kalkınmanın gücü gençlerden geçer'

DSP Bayraklı Belediye Başkan adayı Hüseyin Aslan, kendisinin kaleme aldığı mektubu 10 bin gence ulaştırdı, "Gelin, birlik içinde geleceğin Bayraklı'sını inşa edelim" dedi

Giriş Tarihi: 23.3.2014
Ege-Koop Genel Başkanı ve DSP Bayraklı Belediye Başkan adayı Hüseyin Aslan, İzmir'de bir ilke imza atan isim oldu. Aslan, bizzat kendisinin kaleme aldığı bir mektubu yaklaşık 10 bin Bayraklılı gence yolladı, "Tarihiyle, kültürüyle, yeşil çevre dokusuyla-sosyal donatılarıyla, altyapısıyla, planlı kentleşmesiyle yaşanabilir, modern Bayraklı'yı birlikte kurup, markalaştırmak için gençlerin oylarına talibim. Geleceğin Bayraklı'sını gelin birlikte inşa edelim" dedi.

DOST KAPISI BELEDİYE İÇİN
Mektubunda gençlere 'yurttaşlık hakkı'nın en önemli ayağı olan 'seçme hakkı'nı hatırlatan Aslan, "Hepimizin yaşamında kullandığımız ilk 'oy' değerlidir ve unutamayacağınız anılarınız arasında yer alacak özelliktedir. Seçme hakkımızı ne kadar doğru ve isabetli kullanırsak, demokrasinin sağlıklı işleyişine de o ölçüde katkı sağlamış oluruz. Politikayı 'amaç' olarak değil halka hizmet 'aracı' olarak görüp 'seçme hakkımızı' bu değerlendirmeye göre kullanırsak; demokrasiye kalite kazandırmış oluruz" diye konuştu. Mektubuna 'Sevgili Genç Kardeşim' hitabıyla başlayan Aslan, özetle şu görüşleri dile getirdi: "Gençlerimiz, demokrasinin fidanlığıdır. Kalkınmanın, refahın, özgürlüğün, insan haklarının sürükleyici gücü ve sigortası gençlerimizdir. DSP Bayraklı Belediye Başkan adayı Hüseyin Aslan olarak ben gençlerimize her şeyden çok önem veriyorum. Gençlerin, spor merkezlerinin olduğu sağlıklı ortamlarda yaşaması, kaliteli eğitim alması, fikirlerine uygun bir işte çalışması, geleceğine güvenle bakması temel önceliğimdir. Öte yandan caddesiyle-sokağıyla, park ve bahçesiyle, fiziki, sosyal ve kültürel alt yapısıyla, güvenlikli, modern konutlarıyla yaşanabilir çağdaş bir Bayraklı da aynı şekilde önceliğimdir. İnsana saygıyı temel alan, sevgi, dayanışma ve hizmet odaklı, kentiyle, hemşehrileriyle barışık belediye yönetimi, en çok gençlerimiz açısından önemlidir. Hüseyin Aslan olarak böyle barışçı, sosyal dayanışmacı, dost kapısı bir belediye yönetimi vaad ediyorum."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Kalkınmanın gücü gençlerden geçer'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN