Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Geçmişim hizmetle dolu'

Giriş Tarihi: 27.3.2014

DSP Konak adayı Hakan Tartan, tecrübesine çok güvendiğini belirtti, "Vatandaşın diğer adayların özgeçmişlerine bakmaları yeterli" dedi

DSP Konak adayı ve Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan, Gürçeşme semtinde İsmetpaşa ve Ferahlı Mahallelerinde yaşayan vatandaşlar ile bir araya geldi. Beş yıldır kendisini destekleyen bölge halkına teşekkür eden Tartan, "Bu desteğe biz de somut hizmetlerle layık olmaya çalıştık. Yerel yönetimlerin siyaset yapma değil, hizmet etme yeri olduğu bilinciyle hareket ettik. Bu yüzden ayrımcı bir anlayışımız hiç olmadı" dedi. Yerel seçimlerin ardından her partinin 'Biz kazandık' deyip çıkacağını, ancak 31 Mart günü vatandaşların yine okulların kırılmış camlarını onaracak, çöpleri toplayacak, zor gününde yanında olacak birini bekleyeceğini vurgulayan Tartan, "İşte bu yüzden ben 30 Mart için değil, 31 Mart için çalışıyorum. 31 Mart'ta hizmetlerin sürmesini bekleyecek olan vatandaşıma siyaset değil, hizmet götürmek için uğraşıyorum. Vatandaşım adaylara baksın, özgeçmişlerine göz atsın. Ona göre değerlendirme yapsın. Bazı adaylar kendilerine oy kullanamayacaklar. Kendine oy veremeyen adayın Konak'a ne yararı olacak" diye konuştu.

"GEZİLERİMİZ DAHA DA ARTACAK"
Proje üreten ve tecrübe sahibi tek adayın kendisi olduğunu söyleyen Tartan, "Lütfen Google'a girin ve adayların isimlerini yazarak basit bir arama yapın. Kimin ne olduğunu göreceksiniz. Tecrübe sahibi tek aday benim. Konak'ı tanıyan, bilen tek aday da benim. Çalışmalırıızda önümüzdeki beş yıllık dönemde kadınlarımıza yönelik gezilerimizi sürdüreceğiz. Kadın, çocuk ve diş üzerine ihtisaslaşmış sağlık merkezleri kurarak önemli bir ihtiyacı karşılayacağız. Özellikle okullara yaptığımız yardımlar sürecek. Beş yıl içinde okulların onarımına 20 milyon lira harcadık, bu bütçe artacak" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Geçmişim hizmetle dolu'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN