Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Uğur' getİrecek

AK Parti Balıkesir adayı Edip Uğur, hiçbir personelin işinden olmayacağını vurguladı, "Aksine daha fazla iş ortamı yaratacağız. Biz yaptık mı hizmetin büyüğünü, bereketlisini veririz" dedi

Giriş Tarihi: 28.3.2014
AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ahmet Edip Uğur ve Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ve teşkilatı Gümüşçeşme Mahallesi'nde tarihi bir gece yaşadı. Mahalleye sloganlar, meşaleler ve Mehteran marşlarıyla kolkola girerek giren AK Parti Belediye Başkan adayları Gümüşçeşme'yi fethettiler. Mehteran Takımının marşlarıyla başlayan gece, ilahi gurubunun meşki ve Mevlevilerin Sema gösterisiyle devam ederken, ses sanatçısı Ömer Faruk, AK Parti seçim şarkısı olan Dombıra'nın Recep Tayyip Erdoğan versiyonunu tüm davetlilerle birlikte seslendirdi. Uğur'a mahalle mitinginde Milletvekili Tülay Babuşçu ve eski milletvekillerinden Ali Osman Sali eşlik etti. Edip Uğur, Büyükşehir Belediye başkanı olduğunda Sali'yi de Genel Sekreter yapacağını duyurdu. Artık Gümüşçeşme'den siyasetçi çıktığına vurgulayan Uğur, "İşte Cüneyt Barlin kardeşim, hepinizin kardeşi. İşte size yeni Türkiye. Biz bu Türkiye'nin hayalini kuruyoruz. Proje, atılım, yenilik, yatırım peşindeyiz, birileri gibi yalan ve iftira peşinde değiliz. Bu gün Park ve Bahçeler Müdürlüğü'ne ziyarete gittik. Burada 250 tane vatandaşımız çalış��yor. Biz geldiğimizde Park ve Bahçeleri 10 kat daha artıracağız. En az 2500 - 3000 kişi burada çalışacak. Büyükşehir Balıkesir için büyük yeşil alan projelerimiz var. Hizmeti ve istihdamı artırma peşindeyken, onlar, yalanın iftiranın peşindeler. Diyorlarmış ki burada çalışanlara 'AK Parti başa geçerse sizleri işten çıkaracaklar.' Ne işten çıkarması, bize siz de yetmeyeceksiniz, daha binlerce personel alacağız" dedi.

"KALDIRIM İŞGALİYESİNE SON"
Pazaryeri esnafıyla haksız rekabet ortamı yaratan holding marketlerinin kaldırım işgaliyesine değinen Uğur, şöyle devam etti; "Sizi, 'El arabalarınızı alacaklar, pazar arabalarınızı tezgahlarınızı dağıtacaklar' deyip korkutmalarına izin vermeyin. Biz yaptık mı hizmetin büyüğünü, aşın, işin bereketlisini veririz. Kimsenin aşına, işine dokunmam. Toplumu ayakta tutan orta sınıfın her zaman destekçisi oldum. Olmaya da devam edeceğiz. Bir takım holding marketlerinden nemalanıp, kaldırım işgaliyesine göz yumanlar, bilmelidirler ki, ben pazarcı esnafımın ekmeği ile oynatmam. Pazar tezgâhlarının karşısında market önü sebze ve meyve satışında haksız rekabete izin vermem."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Uğur' getİrecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN