Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İş dünyası: Acımız büyük

ELİM kaza, iş dünyasında da büyük üzüntü yarattı. Oda başkanları yayınladıkları mesajlarda acılı aileler ve ulusumuza başsağlığı diledi. n İTO: Başkan Ekrem Demirtaş, "Yastayız" başlığıyla yayınladığı mesajında, "Soma Eynez Köyü'ndeki maden

Giriş Tarihi: 15.5.2014
işletmesindeki kaza sonucunda yaşanan felaket hepimizi derinden sarsmıştır. Tüm ulusumuzun başı sağolsun" dedi.
EBSO: Başkan Ender Yorgancılar, "Soma'da yaşanan maden faciası sonrası çok sayıda can kayıpları ve yaralananlar yüreğimize ateş düşürdü. Millet olarak acımız çok büyük. Yaralılara acil şifalar, hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, acılı ailelerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum" dedi.
İMEAK DTO: İzmir Şubesi Yönetim Kurulu, maden faciası nedeniyle hayatını kaybeden işçilerin aileleri ve yakınlarına başsağlığı mesajı yayınlandı.
ESİAD: Başkan Bülent Akgerman, Soma'da yaşanan elim madencilik faciasıyla ilgili olarak "İş güvenliği kültürünü elbirliği ile geliştirmeliyiz" dedi. Akgerman, "Soma'da kömür ocaklarında yaşanan faciada kaybettiğimiz işçilerimizin acısı tüm Ege'yi ve ülkemizi yasa boğmuştur. Hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, kederli aileleri başta olmak üzere tüm iş ve çalışma dünyasına başsağlığı dileriz" dedi.
İZSİAD: Yönetim Kurulu yayınladığı mesajda şöyle dedi: Ülkemiz için milli yas ilan edilen böylesi bir günde İZSİAD ailesi olarak büyük bir üzüntü içindeyiz. Şehit verdiğimiz işçi kardeşlerimize Allah'tan rahmet, yakınlarına sabır, yaralı kardeşlerimize ise acil şifalar diliyoruz.
EGİAD: Başkan Seda Kaya, kaybettiğimiz işçilerimize Allah'tan rahmet, ailelerine sabırlar diledi, "Acımız büyük. Böyle faciaların bir daha yaşanmamasını diliyoruz" dedi.
EGEKOOP: Genel Başkan Hüseyin Aslan, "Geçimini sağlayabilmek adına alın teriyle çalışan madencilerimizin şehit olması ile nice yuvalara ateş düşmüş, tüm milletimiz bu elim kaza sonrasında yasa boğulmuştur"dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İş dünyası: Acımız büyük
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN