Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kampüs Life start aldı

Yita İnşaat'ın geçtiğimiz günlerde İzmir'in Seyrek ilçesinde temelini attığı Kampüs Life Projesi, modern ve estetik yaşam alanları ile bölgeye değer ve renk katacak

Giriş Tarihi: 30.5.2014
Altyapıdan peyzaja, sanayi yapılarından lüks konutlara kadar uzanan geniş bir alanda hizmet veren Yita İnşaat ve bölgeye değer katan, modern ve estetik yaşam alanları sunan Artim Grup Yapı ortaklığında gerçekleştirilen Kampüs Life projesinin temeli geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen törenle atıldı.

İLK VE ÖRNEK OLACAK
Kampüs Life projesi, hem İzmir'in Seyrek ilçesinin gelişmesini sağlayacak hem de yatırım maliyetlerinin kısa sürede geri döneceği, yüksek katma değerli bir proje olarak öne çıkıyor. Üniversite yerleşkelerinin bulunduğu lokasyonlarda hızlı gelişim süreçlerinin yaşandığının birçok örneği bulunduğunu belirten Yita İnşaat Genel Müdürü Mustafa Yiğit, "Kampüs Life, İzmir için önemli bir potansiyel olan bölgelerden Seyrek'te, bütün süreçleri iyi analiz edilmiş ve yatırımcısına çok karlı yatırım fırsatı sunan bir proje" diye konuştu. Şu anki yapısı ve donanımları itibariyle Gediz Üniversitesi'nde bulunan öğrenci yoğunluğunu karşılayamayan Seyrek'te, Kampüs Life projesi bölgenin ihtiyacı olan yoğunluğu karşılamasının yanında; sosyal, kültürel, ekonomik, ulaşım, alışveriş vb. gereksinimlere yanıt vermesi açısından da bir ilk ve örnek olacak. Kapalı devre kamera sistemi ile 24 saat güvenlik hizmetinin sunulduğu projede; yürüyüş yolları, açık dinlenme alanları, basketbol ve voleybol sahası, aletli spor salonu, masa tenisi ve satranç bölümü, bilardo ve ev sinema sistemi, sağlık merkezi, sosyal ve kültürel aktivite birimleri, cafe ve market gibi eğlence alanları sıralanıyor.

BÜTÇEYİ SARSMIYOR

5 blokta 155 konut ve 4 iş yerinden oluşan projede 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri bulunuyor. Yüzde 1 KDV avantajıyla dikkat çeken Kampüs Life'ta, 1+1 daireler 86 bin TL'den, 2+1 daireler 125 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kampüs Life start aldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN