Göz Göz tesise odaklandı

Giriş Tarihi: 8.6.2014

Göztepe'nin yeni patronu Mehmet Sepil, "Devir teslim işlemleri bittiği andan itibaren tüm gücümüzü Urla tesisleri için kullanacağız" dedi

Göztepe' yi Altınbaş Holding'ten devir alan Genel Energy İcra Kurulu Başkanı Mehmet Sepil kulüple ilgili İzmir'deki incelemelerine tüm hızıyla devam ediyor. 2007'den itibaren kulübün tüm resmi evraklarını yaklaşık 10 kişilik hukukculara inceleten Sepil'in kurmaylarının vereceği raporları tek tek kendisinin inceleyeceği öğrenildi. Kulübün resmi devir teslim işlerinin 4-5 gün daha süreceği ve Mehmet Sepil'in ıslak imza yetsini aldıktan sonra çalışmalarına hız bir şekilde giriş yapacağı öğrenildi. Sepil'in yakın çevresine, "Islak imzayı almadan icraatlara başlamam, onun için biraz daha süreye ihtiyacımız var. Bana ulaşan raporları inceliyorum" dedi.

ÇEŞME' DE BULUŞTULAR
Sarı-kırmızılı kulübün yeni patronu Mehmet Sepil'in ilk icraat ve hedef olarak kendisine Urla'da yapımına başlanan tesisleri tamamlamak olduğu öğrenildi. Sepil'in yakın çevresine, "Mevcut kulüp binası ve Gürsel Aksel Stadı dışında Göztepe'nin birşeyi yok. Hüseyin Altınbaş'ın başlatmış olduğu tesisleri en kısa sürede tamamlayıp gelecek sezon takımımızın orda çalışmasını istiyoruz. Tüm güçümüzle sezona kadar o tesisleri tamamlamak çalışacağız" diye konuştu. Öte yandan Göztepe'nin yeni patronu Mehmet Sepil dün Çeşme'de camianın ileri gelenleri ile biraya geldi. Çeşme'de Yunus Balık Restaurant'te yenilen yemeğe Levent Ürkmez, Coşkun Gencerler ve Fatih Dalan gibi isimlerin katılığı öğrenildi. Yemek basına kapalı olarak organize edildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Göz Göz tesise odaklandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN