Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Göztepe gaza bastı

Başkan Mehmet Sepil, Başkanvekilliği görevine Fatih Dalan'ı atadı. Teknik Direktör Suat Kaya ile de her konuda anlaşma sağlandı. Sarı-kırmızılılarda gözler artık transfere çevrildi

Giriş Tarihi: 10.6.2014
Göztepe' de yeni Başkan Mehmet Sepil, düğmeye bastı. Geçtiğimiz gün Çeşme'de camianın ileri gelenleriyle yemekte buluşan Sepil, pazar günü de eski yöneticilerden Fatih Dalan ile kulüp binasında bir araya gelip özel bir toplantı yaptı. Göztepe'nin önümüzdeki 5 yılın planlamasının görüşüldüğü toplantıdan çıkan en önemli karar ise Hüseyin Altınbaş'ın planladığı 'Üst Danışma Kurulu' projesinin hayata geçirilmesi oldu. Sepil, yönetim kurulunun başına Fatih Dalan'ı başkanvekili olarak getirdi. Eski yöneticilerden 5 kişilik bir ekip de yönetim kurulunu oluşturacak. Bu kurulla, fikir alışverişi yapılacak.

KOCAOĞLU'NDAN UYARI

Teknik Direktör Suat Kaya ile yeniden anlaşıldı. Antalya'daki Kaya ile telefonla görü��en Sepil, devam etmek istediğini belirtti. Göztepe eski Başkanı Mustafa Kocaoğlu, Altınbaş Holding'in, Göztepe Anonim Şirketi'nin tüm hisselerini Genel Energy PLC'nin patronu Mehmet Sepil'e devretmesi sonrası açıklama yaptı. Altınbaş Holding ile yapılan sözleşmenin 3. maddesi (a) şıkkına dikkat çeken Kocaoğlu, "Sözleşmede, (ASSOS Perakende Mağazacılık ve Sportif Hizmetler A.Ş'nin şirket unvanının değişmesi hali hariç olmak üzere sona ermesi ve devraldığı profesyonel futbol takımını bırakmaya karar vermesi halinde, futbol takımı Göztepe Spor Kulübü Derneği'ne marka ve logosuyla birlikte bedelsiz olarak iade edilir) maddesi var. Biz paranın Altınbaş Holding'e değil, derneğe aktarılmasını istiyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Göztepe gaza bastı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN