Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Fuar İçİn el ele

İZFAŞ Genel Müdürü Mehmet Şakir Örs, İzmir'in ekonomi sektörü temsilcileriyle birlikte bu yıl 83'üncü kez yapılacak İzmir Enternasyonal Fuarı için görüş alış verişinde bulundu

Giriş Tarihi: 5.7.2014
Bu yıl 29 Ağustos - 7 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek olan 83'üncü İzmir Enternasyonal Fuarı'nda çalışmalara hız verildi. Fuar çalışmaları kapsamında geniş katılımlı danışma kurulu toplantısı gerçekleştirildi. İZFAŞ Genel Müdürü Mehmet Şakir Örs'ün ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda, bu yıl ki İzmir Enternasyonal Fuarı'na yönelik genel görüş ve öneriler alındı. İZFAŞ'ta düzenlenen toplantıya; Batı Anadolu Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği Genel Sekreteri Cengiz Yavaş, Ege Bölgesi Sanayi Odası Meclis üyesi Burak Sertbaş, İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkan Vekili Hulusi Demir, Ege İşkadınları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Betül Elmasoğlu, Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği İzmir Koordinatörü Melih Yalçın, Ege ve Batı Akdeniz Sanayici ve İşadamları Federasyonu Genel Sekreteri Murat Sakartepe, Ege Genç İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Cenk Öztop, Türkiye Genç İşadamları Derneği Ege Şubesi Koordinatörü Bahar Kocaman, Yönetim Kurulu Üyesi Nafiz Uybat, İzmir Kalkınma Ajansı Kurumsal İletişim Sorumlusu Nazlı Kayı ve İZFAŞ çalışanları katıldı.

GENİŞ PROGRAM VAR
İZFAŞGenel Müdürü Mehmet Şakir Örs, İZFAŞ olarak İzmir ve Ege ekonomisinin İzmir Fuarı'ndan en verimli şekilde yararlanmasını istediklerini ve bunun için iş dünyasının temsilcileri ile biraraya geldiklerini söyledi. Bu yıl da çok özel bir İEF için yoğun çaba harcadıklarını söyleyen Örs, "İzmir Enternasyonal Fuarı; geçmişimiz, bugünümüz ve geleceğimizdir. Geçmişe sahip çıkıyor ve geleceğe, bizden sonraki kuşaklara devredebilmek için onu çok yönlü güçlendirmeye çalışıyoruz. Kısacas��, kutsal bir emanet olarak gördüğümüz İEF'yi geçmişten geleceğe taşımak istiyoruz" diye konuştu. Şakir Örs "Amacımız, İzmir Fuarı'nın 83'üncü yaşını, geçmişine yaraşır bir coşkuyla kutlamak. Önceliğimiz ekonomi olmakta birlikte; İEF'yi kültür ve sanat boyutuyla da kaliteli çizgiye oturmuş bir organizasyona dönüştürmek" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fuar İçİn el ele
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN