Folkart Towers'ta sona doğru gelindi

İzmir'in yeni kent merkezinde yükselen Folkart Towers'ın A kulesinde yaşam sürerken, B kulede ise teslimatın sonuna gelindi. Mesut Sancak, satışlarının çok iyi gittiğini söyledi

Giriş Tarihi: 10.7.2014
İzmir'in yeni kent merkezinde olmasının avantajı, sunduğu ayrıcalıklar ve sosyal olanaklarla yatırımcıların gözdesi haline gelen Folkart Towers; binlerce insanın yaşayacağı, çalışacağı ve sosyal faaliyetlerde bulunacağı bir yaşam merkezi olma yolunda. Folkart Towers giriş katında bulunan alışveriş alanı Towers Life'ta yer alan cafe, restaurant ve mağazalar, Eylül ayı başından itibaren hizmet vermeye başlayacak. A Kulede Dodici, Alsancak Unlu Mamülleri, Etçibaşı, Crete, Gooby Steak House, Dönercim, Simit Sarayı gibi restaurant ve kafeteryaların yanı sıra Migros, Kid's Park, Ufuk Eczanesi, Bayram Bal Kuaför de A Kulede hizmet vermeye başlayacak. B Kule teslim edildikten sonra Ekim ayında alışveriş alanları hizmete girdiğinde Folkart Towers yaklaşık 4 bin kişinin çalışacağı ve yaşayacağı, günde ortalama 20 bin kişinin girip çıkacağı bir yaşam merkezi olacak. Ziyaretçiler yeşil alanlarla çevrili bir atmosferde, açık havada alışveriş keyfini yaşayacak, yürüyüş parkurları ve su öğelerinin yer alacağı yeşil alanlarda dinlenebilecek. Folkart, yeni aldığı arsada başlayacağı projenin hafriyatı sırasında inşaat sahasında kalarak kesilecek olan ağaçları, şu anda inşaatı tamamlanan Folkart Towers'ın iki kulesinin ortasındaki park alanına taşıyarak örnek bir uygulama sergilemişti. 45-50 yıllık ağaçlarla zenginleştirilmiş peyzaj alanının düzenlemesi çok yakında sona erecek. Folkart Towers'da yaşamın başlamasıyla satışlar hız kazandı. Folkart'ın gayrimenkul danışmanlık şirketi olan Forent tarafından kiralanan rezidansların kiraları 2 bin liradan başlıyor. 2 bin liraya kiralanan rezidansın aidatı 385 lira olarak belirlendi. 2 bin 350 liraya kiralanabilecek ofisin aidatı ise 302 lira.

SİMGE HALİNE GELECEK
Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, "Folkart Towers A kulede yaşam başladı. B kulenin tamamlanmasına da çok az kaldı. Beklenenden çok daha iyi bir proje ortaya çıktı ve şimdiden İzmir'in simgesi haline geldi. İzmirlilerin yanı sıra dışarıdan gelenlerin de çok ilgisini çekiyor. Körfez manzarasını görmek için ofisimize ziyarete gelenler var. Satışlarımız da çok iyi gitti. Folkart Towers A kulenin şu anda yüzde 95'i satılmış durumda. B kulenin satışları da devam ediyor" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Folkart Towers'ta sona doğru gelindi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN