Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İşte Delican'ın A Takımı

AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican, merakla beklenen 50 kişilik yeni il yönetim kurulu listesini Swiss Otel Büyük Efes'te gerçekleşen basın toplantısıyla açıkladı

Giriş Tarihi: 2.8.2014
AK Parti İzmir İl Yönetimi tanıtım toplantısı Swiss Otel Büyük Efes'te gerçekleştirildi. İl Yönetimi'nde yer alan 50 ismi tek tek açıklayan AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican, tüm yönetim kurulu üyelerine başarılar diledi. İsimleri okunan İl Yönetim Kurulu Üyeleri ayağa kalkarak birkaç cümle ile kendilerini tanıttı. Toplantının ardından Delican ve ekibi Cumhuriyet Meydanı'na giderek Atatürk Anıtı'na çelenk bıraktı.

CUMA GÜNÜNÜN ÖNEMİ
Toplantıda konuşan Delican, hareketli günler yaşadıklarını belirterek çok kısa sürede listeyi açıklamasının beklendiğini ancak süreç uzayınca çok şeylerin yazıldığını söyledi. Cuma günlerinin kendisi için çok daha anlamlı olmaya başladığını söyleyen Delican, "Hem bizim için kutsal bereketli bir gün hem de benim için çok anlamlı bir gün. Ayın 4'ünde günü göreve başladım. Daha önce yine vekâleten cuma günü başlamıştım. Yönetimimi de Cuma günü açıklıyorum. Bu süreçte bize sabır gösteren bizle görüşen katkı koymak isteyen tüm partili kardeşlerimize teşekkür ediyorum" dedi. Swiss Otel Büyük Efes'teki toplantının ardından Delican ve ekibi Cumhuriyet Meydanı'na geçti. Burada Atatürk Anıtı'nın önüne çelenk bırakan Delican yaptığı konuşmada, "Siyasette arkadaşlarımız emek vermeye geldiler. Ter dökmeye geldiler. Tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Bu zor görevi benimle paylaştılar. Ulu Önder Atatürk'ün bize göstermiş olduğu muassır medeniyetler seviyesine ulaşmak için hareket edeceğiz. Kendimizi geliştirmiş maddi imkanlara sahip olabiliriz. İmkanlarımız da olmayabilir. Siyasette görev almak en büyük sorumluluk. İnşallah İzmir bambaşka soluk yaşayacak. Bu görevi bize layık gördüğü için Sayın Başbakanımıza teşekkür ederiz" dedi.

LİSTEDE 15 KADIN VAR

AK Parti İzmir İl Yönetimi şu isimlerden oluştu; "Bülent Delican, Abdurrahman Çabuk, Ahmet Kadıoğlu, Ahmet Kurtuluş, Ahmet Şimşek, Ali Gönen, Ali İhsan Şahin, Ayşe Neşe Edebali, Cemal Bekle, Aykut Yenice, Emrun Sulayıcı, Fahrettin Yörek, Fırat Eroğlu, Gardenya Menekşe Çizmeci, Gerçek Tekin, Gözde Keskin, Hacer Özcan, İbrahim Terzi, Kader Ertemiz, Köksal Çakıcı, Lütfi Tuna, Mehmet Deniz Şimşek, Mehmet Serkan Aksu, Mehtap Uçar, Melik Bingöl, Merve Beşer, Mirhan Bedir, Mustafa Arslan, Mustafa Gedikoğlu, Müjde Çelik, Münir Ensari, Nazmi Yılmaz, Nebil Nur Hazar, Nilüfer Polat, Nilüfer Karadal, Oğuz Çağlar Aslan, Ömer Gültekin, Ömer Seymenoğlu, Özer Ataç, Özgür Hızal, Rahmi Genç, Rahmi Taştan, Saliha Tekin, Sema Cansu Bozkurt, Serdal Çiçekliyurt, Sevda Çamlı, Timur Bircan, Vahide Feraye Yılmaz, Yasemin Kahraman, Yunus Kalkan."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İşte Delican'ın A Takımı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN