Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Katiller bulunsun'

İzmirli motorcular, motosikletle çıktıkları tur sırasında, Şanlıurfa'da öldürülen Abdullah Türk ile Engin Öksüz'ün katillerinin bulunması için eylem yaptılar

Giriş Tarihi: 3.8.2014
Sosyal medya aracılığıyla Cumhuriyet Meydanı'nda buluşan, Türk Chopper, İzmir Chopper, İZMOT, İZMOK, İzmir Motorcular Birliği üyesi yaklaşık 200 motosikletli, motosikletle İstanbul'dan Güneydoğu turu sırasında, Şanlıurfa'da öldürülen Abdullah Türk ile Engin Öksüz'ün katillerinin bulunmasını istedi. Grup adına konuşan Emir Ataşan, "Motosikletlerimizle ülkemizin cennet köşelerini güvenle dolaşmak istiyoruz. Güneydoğu gezisi sırasında kurşunlanarak yaşamlarını yitiren motosiklet tutkunları Engin Öksüz ve Abdullah Türk anısına Motosiklet Kulüpleri Birliği olarak Cumhuriyet Meydanı'nda toplandık. Bizler, her köşesini cennet olarak kabul ettiğimiz yurdumuzda güvenli yolculuklar yapmak istiyoruz. Motosiklet tutkunu iki kardeşimiz Engin Öksüz ve Abdullah Türk, hayalini kurdukları Türkiye yolcuklarında hunharca saldırıya uğramış, kurşunlandıktan sonra başları taşla ezilmek suretiyle yaşamlarını yitirmişlerdir. Öksüz ve Türk'e bir kez daha Allah'tan rahmet ve ailelerine baş sağlığı diliyoruz" dedi.

DERS OLMALI

Türkiye'de motosiklet tutkusu yaygınlaştığını belirten Ataşan, 'Motosikletlerimizi kullanırken bizi fark etmeyen sürücülere kurban olmak istemiyoruz. Engin ve Abdullah kardeşlerimizin katillerinin biran önce bulunarak adaletin yerine gelmesini diliyor, umut ediyoruz" dedi. Grup daha sonra, Abdullah Türk ile Engin Öksüz'ün anısına Cumhuriyet Meydanı'ndan Gündoğdu Meydanı'na kadar toplu halde motosikletle gitti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Katiller bulunsun'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN