Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bu kampanya serinletiyor!

A.A.Aydın Otomotiv, yedek parça ve yağlardan oluşan uygun fiyatlı bakım paketleri hazırladı

Giriş Tarihi: 28.8.2014
Ege Bölgesi'nde Amerikan otomobilleri, arazi taşıtı ve Suv araç sahiplerine hizmet veren A.A.Aydın Otomotiv, 20 Eylül 2014 tarihine dek geçerli olacak bir bakım kampanyasına imza attı. 1961 yılında Ali İhsan Aşıcı tarafından temelleri atılan ve sektörde yarım asırı geride bırakan A.A.Aydın Otomotiv, kurulduğu günden beri yüzlerce saat eğitim görmüş ekibi ile her türlü gelişmelere açık bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor.

ORJİNAL ÜRÜNLER
A.A.Aydın Otomotiv, 2012 yılında bünyelerine katılan Lancia markasının yanısıra Chrysler, Jeep, Dodge ile birlikte 4 markanın da yetkili servisi konumunda. Firma Genel Müdürü Ajlan Aşıcı, tüm Amerikan araçlarının da servis ve yedek parça hizmetini sunduklarını belirtti; "Serinleten Kampanyalar" adı altında tüm Chrysler, Jeep, Dodge ve Lancia kullanıcılarına çok uygun fiyatlarla orijinal yedek parça ve yağlarla bakım paketleri oluşturduklarını söyledi.

HEYECAN DEVAM EDİYOR
Şirketin ilkelerinde uyumlu ve tüm çalışanlarıyla benimsediği ortak değerlere bağlı kalarak başarılı olmak temel vizyonu olduğunu belirten Aşıcı, "Müşteri memnuniyeti firmamız için herşeyden önce gelir. Orjinal parçalar sadece garanti kapsamındaki araçlara değil, can güvenliği ve emniyet açısından diğer modeller de kullanılıyor. Şirketin her biriminde kalite odaklı çalışmalarımıza 'İlk Günün Heyecanıyla' sloganıyla devam ediyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bu kampanya serinletiyor!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN