Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Lebip TIMOR: Tutkumuz Akhisar

Giriş Tarihi: 27.9.2014
Çok iyi anlaştıkları Hamza Hamzaoğlu ayrılığı sonrası ne yalan söyleyeyim, karamsarlığa düşmüş, Mustafa Reşit Akçay birlikteliğine kuşku duymasam da, öyle aman aman heyecan da duymamıştım. Bir özür değil, kucaklar dolusu bir özür borçluyum Akçay'a, önce borcumuzu ödeyelim. Sadece Tavşanlı Linyitspor mucizesi ile değil, kendini yetiştirme ve geliştirme adına da tırnakları ile kazıyarak gelmişti Mustafa hoca. Haddini bilen, lafını ölçen adam gibi bir adamdır Mustafa Reşit Akçay. Trabzonspor birlikteliğinde işler istediği gibi gitmemiştir. Trabzonspor yönetiminin başka kulvarlarda koşması, söz düelloları hocayı da sahadan uzaklaştırmıştır,Trabzonspor serüveninin özeti budur. Akhisar Belediyespor'da istediği ortamı, huzuru ve her şeyden önemlisi özlediği ve aradığı ortamı da bulmuştur.

3 MAÇA GÖRE DEĞİL
Bu yazı ve övgü asla ve asla bu takımın 3 maçlık serüvenine ve başarısına bağlı değildir. Zira bu güven ortamının daha büyük başarılara gebe olduğunu hissetmekte ve açıkçası heyecan da duymaktayım. Başkanı, yönetimi, taraftarı, teknik adamı ve futbolcusu ile taraflı tarafsız herkesin tutkusu olmuştur bu takım.

GÖNÜLLERE DOLDULAR
Saha içi başarıları ile keyif veren bir takım olurlarken, yıllardır fair-play bayrağı da ellerinde dalgalanmaktadır. Akhisar Arena'da sahaya çıkacakları günü iple çekiyorlar. Bir tuğla da siz koyun ve elinizi çabuk tutun. Zira bu ülke futbolunun geleceğine ışık tutan takım, Manisa yollarına düşmekten bıktı usandı artık. Futbol tutkumuz oldular, gönüllere doldular. Gönülden alkış, alkış, alkış.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Lebip TIMOR: Tutkumuz Akhisar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN