Türkiye'nin en iyi haber sitesi

En Chıtır lezzet

Kızarmış tavuk alanında hızla büyüyen Chıtır Chicken, aldığı birçok bayilik talepleriyle doğru yolda olduğunu kanıtlıyor

Giriş Tarihi: 21.10.2014
En Chıtır lezzet
1996 yılında İngiltere'nin Leichester şehrinde fast food restoranı olarak sektöre adım atan Chıtır Chicken markasının 1. bayii lansman toplantısı geçtiğimiz günlerde İzmir Kaya Termal- Convention'da gerçekleştirildi. Türkiye'nin dört bir yanında faaliyet gösteren 20 bayi temsilcisi, 14 tedarikçi ve sponsor firmaların katıldığı gecede konuşan Mayy Gıda Genel Koordinatörü Gökhan Duru, "Chıtır Chicken Ailesi olarak başarı için çok yoğun çalışan ve sıra dışı insanlardan oluşan muhteşem bir takımımız var. Bu takımın en önemli özelliklerinden biri, her zaman lider olmayı hedeflemesi ve ikinciliği asla kabul etmemesi. Şu anda toplam 20 şubemizin, yüzde 100'ü franchisee'lerimiz tarafından işletiliyor. Hedeflerimize ulaşırken ve kazanırken bizimle aynı aile içinde olmayı düşünerek başvuru yapan tüm franchise adaylarına şimdiden teşekkür ediyorum" dedi.

FUARA DAMGA VURDU

17-18 Eylül günlerinde düzenlenen 'CNR Expo Bayim Olur Musun' fuarında da aldığı 137 bayilik talebi aldıklarının belirten firma yetkilileri, "Yaptığımız araştırma ve geliştirme faaliyetlerinin ardından, tavuk yapmak için gerekli olan basınçlı fritözleri, sıcak tutma ünitelerini ve paneleme ürünlerini ürettik. Türkiye'de sektöre Chıtır Chicken adıyla kızarmış tavuk ürününü kazandırmayı hedefledik. Fuarda aldığımız bayilik talepleri bizim doğru yolda olduğumuzun göstergesidir" dedi. Lansmanda fikir alış verişinin yapıldığını söyleyen firma yetkilileri, "Menülerimizin çeşitliliği artırıyoruz. Önümüzdeki günlerde kampanyalarımız olacak. Ayrıca müşterilerimiz http://www.chitirchicken.com.tr/ adresinden de yakın zaman içinde online sipariş verebilecekler" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
En Chıtır lezzet
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN