Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Kent Buca Evleri' görücüye çıkarıldı

Hak İnşaat, Buca'daki 'Kent Buca Evleri'nin örnek daire açılışını törenle gerçekleştirdi. Lüksü, standart olarak sunduklarını belirten Bilgili, "Örnek daireler bitmeden yarısının satılması bizi mutlu etti" dedi

Giriş Tarihi: 28.10.2014
'Kent Buca Evleri' görücüye çıkarıldı
HAK İnşaat, Buca'daki 'Kent Buca Evleri'nin örnek daire açılışını şeçkin davetli topluluğunun katıldığı bir törenle gerçekleştirdi. Törende konuşan Hak İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Kamil Bilgili katılan konuklara teşekkürlerini sundu. Bilgili yaptığı konuşmada, "1987'de sevgili babamız Nevzat Bilgili tarafından kurulan, 2002'de Mehmet Galip Bilgili ve tarafımdan Hak Müteahhitlik İnşaat Gıda Madencilik Ltd. Şti. adıyla kurumsal yapıya dönüştürülen Hak İnşaat, inşaat sektörünün her alanında, toplu konut projelerinden, hastaneye, fabrika inşaatından, yol ve altyapı hizmetlerine kadar inşaat sektörünün her alanında faaliyet göstermektedir. Dile kolay 28 yıl geçmiş bugüne kadar, geçen 28 yıllık süre içerisinde 1000'den fazla aileyi ev sahibi yapmanın mutluluğu içerisindeyiz. Yönetim Kurulu Başkanımız saygıdeğer ağabeyim Galip Bilgili ile birlikte okul yıllarımızdan itibaren inşaat sektörünün içinde yer aldık. Her kademesinde çalıştık. Sevgili babamızdan aldığımız bu bayrağı gururla taşımaya çalışıyoruz. O'na çok şey borçluyuz. Ondan sadece inşaatı, ticareti değil, dürüstlüğü samimi ve doğal olmayı ve hak yememeyi öğrendik" diye konuştu.

'AİLEMİZ GİBİ GÖRÜYORUZ'
Hak İnşaatın değerleri ve felsefesine değinen Bilgili, "Bizler müşterilerimizi, ailemizin bir parçası olarak görüyoruz. 'Bizden sadece ev değil, komşu da alacaksınız' sloganı bizim önceki projelerimizin temel özelliklerinden birisiydi. Çünkü birçok müşterimiz şuanda oturduğu evini satıp bizim bu projemizde yer almak ve uzun yıllar oturmak istediklerini biliyoruz. Onlara buradan bizleri tercih ettikleri için sonsuz teşekkürlerimi arz ediyorum" dedi.

YÜZME HAVUZU DA VAR
Kent Buca Evleri ile bilgi veren Kamil Bilgili, "Hak İnşaat olarak, 'Kent Buca Evleri' ile, en özel konut projesine imza atıyoruz. Projeyi diğerlerinden farklı kılan özelliklerden biri de lüksün standart olarak sunulması. Kapalı otoparktan sinema salonuna, açık ve kapalı yüzme havuzlarından fitness salonuna, saunadan çocuk oyun parklarının yanı sıra ısı yalıtımından, alüminyum doğrama, bims üzerine uygulanan mantolamaya, yerden ısıtmadan otomatik panjura ve cam giydirme cepheye kadar tüm donanıma sahip ve ultra lüks binalardan oluşan Kent Buca Evleri'nde lüksün tanımına yeni bir boyut katıyoruz. Hak İnşaat, bu bölgede zor olanı başarmakla beraber Buca insanının da her türlü lükse ve konfora layık olduğunu göstermiştir" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Kent Buca Evleri' görücüye çıkarıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN