Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yatırım atağı

Türkiye'de 55 ilde 500 partner firmaya hizmet veren Egebeta, Gayrimenkul Danışmanlığı Şirketi ve www.izmirinsaatborsasi.com adresi ile yeni bir yatırıma daha imza atmış oldu

Giriş Tarihi: 31.10.2014
Yatırım atağı
Otomatik kapı ve panjur sektöründe 21 yılı geride bırakan ve 2 yıl önce İZDEP'te hizmete açtığı Otomasyon Yapı Market ile hedef büyüten Egebeta, gayrimenkul danışmanlık şirketiyle yeni bir sektöre daha adım attı. Egebeta Yönetim Kurulu Başkanı Gafur Alişer, Egebeta Gayrimenkul Danışmanlığı şirketi ve www.izmirinsaatborsasi.com ile hizmet alanlarını genişlettiklerini ve sektörde önemli bir boşluğu doldurduklarını söyledi. Egebeta Gayrimenkul Danışmanlığı ile Türkiye'de benzeri olmayan bir sistemle residans, konut ve arsa satışı gerçekleştireceklerini kaydeden Gafur Alişer, 500 metrekarelik bir showroom alanında bölgedeki prestij projelerinin maketlerini tek çatı altında sergileyeceklerini, geniş bir gayrimenkul ve proje yelpazesi sunacaklarını dile getirdi. Residans, özel site, konut ve büyük arazilerin satışı konusunda danışmanlık hizmeti vereceklerini belirten Alişer, "İzmir ve bölgedeki çok önemli müteahhit firmalarla görüşme halindeyiz. Müteahhit firmalar, bize kendi projelerinin bir buçuğa birbuçuk metrelik maketlerini gönderecekler. Showroom veya fuar mantığıyla prestij projelerinin lansmanını yapacağız." Başlangıç olarak İzmir, Aydın ve Manisa illerinde yoğunlaşacaklarına dikkat çeken Alişer, "Egebeta Gayrimenkul Danışmanlığı'nın Genel Koordinatörlüğü'nü ağabeyim Cevdet Alişer yürütecek. Sektörde yelpaze genişledikçe bazı güven sorunları yaşanabiliyor. Bunun önüne geçecek önlemler aldık. Güvene dayalı bir sistem oluşturduk. Firmamız kendi kadrosuyla bugüne kadar otomasyonda verdiği satış güvencesini, gayrimenkulde de sağlayacak özel bir sistem kuruyor" dedi.

İLK PROJE: TRİYANDA MASAL
Egebeta Gayrimenkul, ilk danışmanlık anlaşmasını da İzmir'deki prestij projeleriyle tanınan Egesel İnşaat ile imzaladı. Alişer, Egesel İnşaat'ın yeni projesi Triyanda Masal Evleri projesinin bölgeye önemli değer katacağını ve böyle önemli bir projenin satış ve pazarlaması konusunda tek yetkili olacağını söyledi.

SÜRGÜLÜ KAPILARLA YERDEN TASARRUF SAĞLAYABİLİRSİNİZ
Kapılar, ev dekorasyonunun önemli bir tamamlayıcı parçasını oluşturmaktadır. Şık bir salon dekorasyonunun eski ve yeni görüntüye uygun olmayan bir kapıyla bütünlük sağlaması beklenemez. Üretici firmalar bu kapsamda, birbirinden farklı malzemelerle üretilen kapılarla ciddi bir seçenek yelpazesi sunuyor. Evlerinde yeterli alanı olmayanların imdadına ise sürgü kapılar yetişiyor. Sürgülü kapılar, özellikle ev hanımlarının evlerinde yer tasarrufu sağladığı gibi, şık modelleriyle çok farklı bir dekoratif öğe olarak da tercih ediliyor. Hemen her zevkin beğenisini kazanan bu kapı modelleri tasarımları ile oldukça pratik çözümler sunuyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yatırım atağı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN