Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bizden konut alan kişi para kazanıyor

Kurulduğu günden bu yana binlerce kişiyi konut sahibi yapan Avcılar İnşaat, yaptığı projeler ile prestijin diğer adı oldu

Giriş Tarihi: 12.11.2014
Bizden konut alan kişi para kazanıyor
1989 yılında kurulduğu günden bu yana sadece İzmir'de proje üreten Avcılar İnşaat, genç ve dinamik yapısı ile bölgenin yapısına göre projeler üretiyor. Yenilikleri yakından takip eden firma, genç ve dinamik diğer firmalardan ayrılıyor. Sadece İzmir'de konut projelerine imza atan Avcılar İnşaat, kentin gelişmekte olan ilçelerinin başında gelen Bayraklı ve Bornova'da hayata geçirdiği projeler ile kentin çehresini değiştiriyor. Avcılar İnşaat, satışları devam eden Bayraklı Suites ve Yeşilova Mevkii'ndeki Avcılar Life ile yapımı devam eden Ankara Asfaltı üzerindeki Lobi Palas ve Bornova'daki Cadde Teras projeleri hakkında bilgi almak isteyen yatırımcıları yeni kent merkezindeki satış ofisinde ağırlıyor.

YATIRIMCIYA DAVET
İzmir'deki projeleri ile dikkatleri üzerine çeken Avcılar İnşaat'ın hedef kitlesinin yatırımcılar olduğunun altını çizen Avcılar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İdris Avcı, "Prestijli projelere imza atıyoruz. 90'lı yıllarda apartmanla başladık. 2000'li yıllarda sosyal konutlar yaptık. Günümüzde ise sosyal alanları daha fazla olan konutlar inşa ediyoruz. Sektör büyüdükçe, ihtiyaçlar arttıkça analizler yapıp ihtiyaca uygun projeler geliştiriyoruz. Bornova ve Bayraklı, İzmir'in gelişen yerleri. Özellikle bu bölgelere ağırlık verdik. Hayata geçirdiğimiz projelerde, bölgenin şartlarına en uygun konutları yapmayı hedefleyerek hayata geçirdik. Rakiplerimizden bizi ayıran en önemli özelliğimiz genç ve dinamik bir kadroya sahip olmamız. Fuarlarda gördüğümüz yenilikleri şantiyelerimize taşıyarak teknolojiye ayak uyduruyoruz. Asıl hedefimiz yatırımcılar. Bizden, konut alan para kazanıyor" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bizden konut alan kişi para kazanıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN