Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çiçek İnşaat'tan 'Çiçek' gibi plaza

2015'te bitirilmesi planlanan Çiçek Plaza, Yeni Kent Merkezi'ndeki iş hayatına farklı bir soluk getirmek için tasarlandı

Giriş Tarihi: 29.11.2014
Çiçek İnşaat'tan 'Çiçek' gibi plaza
Modern ofisleri, ferah avlu mimarisi, yeşil alanı iç mekana taşıyan planlaması, yüksek standartları ile Bornova-Bayraklı'da farkındalık yaratacak bir iş merkezi projesi yükseliyor. İş dünyasının yeni yatırım merkezi Bornova ve Bayraklı arasında konumlanan Çiçek Plaza, Çiçek İnşaat'ın özgün bakış açısı ile günümüzün iş merkezi anlayışına farklılık getiriyor. Ferahlığı ön planda tutan, sosyal olanakları ile cezbeden, uygun fiyatları ile ulaşılabilir ofisler yaratıyor. İş hayatına 1970'li yılların başında gayrimenkul alım satım işiyle başlayan Çiçek Kardeşler İnşaat, 1987 yılında sektördeki birikim ve tecrübeleriyle inşaat sektöründe kaliteli ve güvenli yapılar inşa etmiş ve yirmiden fazla projede başarıyla tamamladı. Yönetim kadrosunu Ali Çiçek, Mustafa Çiçek ve Kazım Çiçek'in oluşturduğu Çiçek Kardeşler İnşaat, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinen kaliteli, özgün projeleriyle şehrin gelişimine katkıda bulunmaya devam ediyor. Proje teslim öncesi ve sonrası hizmet anlayışından ödün vermeden bugünlere gelen Çiçek Kardeşler İnşaat'ın devam eden projeleri arasında Gaziemir'de konumlanan Çiçek Park, Basınsitesi'nde bulunan Çiçek Evler de yer alıyor. Aktif olarak devam eden iş merkezi projesi Çiçek Plaza ise, yükselen değer Bornova'da iş hayatına farklı bir soluk getirmek için tasarlandı.

MERKEZDE YER ALIYOR

Sadece yüksek standartları ile değil konumuyla da ayrıcalıklı bir proje haline gelen Çiçek Plaza, iş dünyasının tam merkezinde yerini alıyor. Bir iş merkezinden beklenen tüm detayların düşünüldüğü projede, dekorasyonu tamamlanmış, net metrekarelerde anahtar teslim ofisler sahiplerini bulacak. 42 m2'den 1800 m2'ye kadar büyütebilen ofisleri ile Çiçek Plaza'da çok fazla seçenek bulunuyor. Hem bir yatırım fırsatı hem de prestijli bir iş merkezi olma özelliğini taşıyan Çiçek Plaza için temeller atılmaya başladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çiçek İnşaat'tan 'Çiçek' gibi plaza
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN