Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ESHOT'un garaj kapıları Beta'dan

ESHOT işletmesinin Buca Gediz ve İnciraltı tesislerinde bulunan otobüs garajlarına kapı yapılması ihalesini kazanan Beta Kapı, büyük gurur yaşıyor

Giriş Tarihi: 30.12.2014
ESHOT'un garaj kapıları Beta'dan
Otomotik kapı ve geçis sistemleri sektöründe Ege Bölgesi'nin öncü firması Beta Kapı, ülke çapında bir başarıya daha imza attı. Beta Kapı, bu yıl ESHOT işletmesinin Buca-Gediz ve İnciraltı tesislerinde bulunan otobüs garajlarına 96 adet 'Sectional tip garaj kapısı' yapılması işi ile ilgili ülke çapında açılan ihaleyi kazanan firma olmanın gururunu yaşadı. Beta Motorlu Kapı Sistemleri Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rehai Kızıltan, böyle sorumluluk gerektiren büyük bir işi almanın ve gününde teslim etmenin mutluluğunu yönetim ve çalışanlar olarak birlikte paylaştıklarını belirtti.

"GENİŞ PAZARA SAHİBİZ"
Yaklaşık 5x5 metre ölçüsündeki ısı ve toz izolasyonu sağlayan kapıların, hem otobüsleri, hem de servis görevlilerini her türlü dış ortam şartlarından koruyacağını, iş verimini artıracağını, tasarruf sağlayacağını ve bu kapıların işletmeye ayrıca modern bir görünüm kazandırdığını ifade eden Ali Rehai Kızıltan, "Otomatik kapı sektörünün eski ve duayen bir firması olarak böyle bir işe imza atmanın ve gününde teslim etmenin gururunu yönetim ve çalışanlar olarak birlikte yaşıyoruz. 32 yıldır bu sektördeyiz. Ürettiğimiz ve bayisi olduğumuz ürünlerle otomatik kapı ve geçiş sistemlerinin endüstriyel ayağında Ege Bölgesi'nde en geniş pazar payına sahibiz. Azerbaycan, Kıbrıs, Irak ve Romanya gibi birçok ülkede de Türk müteahhitlerin çözüm ortağı olarak hizmet veriyoruz. Endüstriyel sarmal kapılar, PVC hızlı kapılar, Sectional kapılar, yangın kapıları başta olmak üzere geniş ürün yelpazemizle konutlara yönelik sistemlerimizde olduğu gibi endüstriyel alanda da fark yaratıyoruz. Ege Bölgesi'nde yer alan birçok dev kuruluşun kapı ve geçiş sistemlerinde bizim imzamız var. Fotoselli yaya geçiş kapılarını tamamen yerli malzeme kullanarak üreten Türkiye'nin tek firması olmak da bizi ayrıca onurlandırıyor" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ESHOT'un garaj kapıları Beta'dan
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN