Koşukavak savaşacak

Altay'da teknik adam koltuğuna oturan Yalçın Koşukavak, birlik çağrısında bulundu, "Kredimizi artık tükettik. Gece gündüz tesiste kalacağım" dedi

Giriş Tarihi: 17.2.2015
Koşukavak savaşacak
Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta son 13 maçını kazanamayıp son 5 haftayı düşme hattında geçiren Altay'da teknik direktör sorunu çözüldü ve Yalçın Koşukavak'la sezon sonuna kadar el sıkışıldı. Profesyonel Şube Yöneticisi Umut Köroğlu ile basın toplantısı düzenleyen 43 yaşındaki teknik direktör, "Gece gündüz tesiste kalacağım, evime 1 saat gidip döneceğim. 101 yıllık kulübün bu ağır yükü sadece benim omuzlarıma yüklenemez. Altaylılar top yekün bu savaşın içinde olmak zorundadır. Bu dava benim değil, Altaylıyım diyenlerin davasıdır. Bakıldığında işimiz kolay değil. Nefes alacak ne vaktimiz, ne de kredimiz var" dedi.

KULÜBE SAHİP ÇIKIN

Koşukavak, şöyle konuştu: "Bu tabloda düşmeyebiliriz, düşedebiliriz de. Ben çok çalışacağım, Allah çalışana yardım eder. Ancak ilk gördüğüm Altay'da atalet duygusu hakim. Travmatik bir durum ile psikolojik çöküntü içindeyiz. Ama umudum olmasa bugün burada olmazdım. Ben buraya kışta ayaz da geldim, bahar da gelmedim. Popülist olmayacağım. Tehlikenin farkındayım. O yüzden Altaylılar böyle bir ortamda geçmişi bırakmalı, kişilere değil, kulübüne sahip çıkmalıdır."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Koşukavak savaşacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN